Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok, akiknek nagyon nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akiknek nagyon nehezen megy az ismerkedés, miért nem magukat okolják?

Figyelt kérdés

Normális körülmények között az emberek tudnak ismerkedni. Egy profi nem csak szórakozóhelyen képes csajokat felszedni, hanem spontán módon, nyilvánosan is képes barhol a nőkkel szóba elegyedni, és szórakoztatni nőket.


Szerintem ismerkedés tanulható, de elhiszem, hogy vannak olyan emberek, akik mentálisak annyira mélyen vannak, hogy nem lehet rajtuk segíteni. Vesztesek mindig is voltak, és lesznek is.


De ettől még nem hülyeség az, hogy egy köver pasinak is lehet nője, hogy nem kell prostihoz menni azért, hogy valaki szexet kapjon, mert egy diszkóban is fel tud szedni arra egy csajt. Hogy valaki spontán módon felszed az utcán egy nőt, vagy lefekszik a baráti tarsasága legjobb csajával. Vagy hogy a nők valójában jó arcok, csak tudni kell velük bánni.


Ha te úgy döntöttél, hogy vesztes maradsz, azért ne a társadalmat, a szitukat, stb. okold. Van, aki ki tud törni.


2020. márc. 10. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez kicsit bonyolultabb annál minthogy "felszedsz" egy nőt mint egy darab követ az útról.
2020. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nagyon nehezen megy az ismerkedés, ezt kimondhatjuk. Vesztesnek viszont nem nevezném magamat, mert ettől eltekintve jó életem van, sikeres vagyok.
2020. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A kő nem élőlény, a nő viszont igen. A kőhöz nem kell beszélni, a nőhöz igen. Aki magas verbális én nonberbális készségei vannak, annak semmivel sem lesz nehezebb egy nőt felszeni, mint egy követ. Csak tobb ideig tart.


De az ilyen fazonokat egy idő után már a nők szedik fel.

2020. márc. 10. 11:16
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

És szerinted mindenkinek tökéletes a beszélőjéke? Mindenki egész életében partizik meg bulizik a haverokkal meg csajokkal kacarászik?


Mi lenne ha mondjuk az egyik szülődet kellene ápolnod bulizás helyett vagy csórók lettetek volna és nem lett volna pénzed rá? Máris nem alakul ki ez a hatalmas szociális képesség benned és nem tudod a csajokat két perc alatt felszedni.


Kicsit el kellene gondolkodni azon, hogy nem mindenkinek ugyanazt dobja a gép.

2020. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, én babaarcú, szép szemű, izmos srác vagyok külsőre. Mégsem tudok felszedni egy nőt sem hiába próbáltam, és bevallom, igen, bal...asz vagyok.


És ezután jön az, hogy prostihoz megyek. Ez nem úgy megy, hogy te eldöntöd, hogy vesztes maradsz, a többiek kiáltanak ki vesztesnek. Én csak a helyzethez idomulok.


Na erre mit mondasz?

2020. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

"Máris nem alakul ki ez a hatalmas szociális képesség benned"


Bocsika, de az nem a bulizastol alakul ki.

2020. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy az emberek az "ismerkedést" valami csodálatos, hatalmas tehetséget igénylő skillként látják, pedig tényleg csak annyi az egész, hogy *megismerkedsz* valakivel, simán csak odafigyelsz rá, beszélgettek, megtudtok egymásról dolgokat. Ugyanúgy, mint ahogy egy haverral tennéd, csak itt ideális esetben nem barátság a dolog vége, hanem szerelem, ami nem 10 perc diszkós beszélgetés alapján fog kialakulni. Persze arról beszélek, amikor valaki azt tartja "sikernek", ha talál egy párt, akivel szeretik egymást és faxxán elvannak éveken át, akár egész életükben, nem azt, ha minden nap mást dugogat és bomlanak utána a nők. Az utóbbi egyedül csak a külsőségek alapján megy, nyugodtan lehet betanult szövegeket használni, kigyúrni magad viking istenre, nyakadba akasztani 5 kiló fukszot, beülni a nemtommilyen, szerintetek a nők szerint nélkülözhetetlen kocsiba és látványosan játszani az eszed, hogy szintén csak külsőségekben utazó nők rád cuppanjanak. Viszont ez esetben semmi jogod panaszkodni, ha a nőd nem a csodálatos személyiségedért, a fantasztikus humorodért, a törődő szeretetedért van veled, hanem azért, amit te adtál neki magadból: a külsődért és a pénzedért.
2020. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Én könnyen teremtek párbeszédet,ismerkedést. Az más dolog,hogy a másik,hogy áll hozzá,de akkor sincs gond megyek tovább.
2020. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nehezebben megy, de nem adtam fel és próbálkozom és időnként van sikerem. Viszont igenis köze van a dologhoz az élethelyzetedhez. Valaki pl sokat dolgozik..estig egy irodában ülsz minden nap elég nehéz csajokat, barátokat szerezni. Másrészt, én nem vagyok csúnya, és járok szórakozni, de azért nem éppen minden csávóra jut egy csaj, általában alapon több csávó van mint nő. Még mindig ott van a legtöbb sikerem, de azért nem úgy van, hogy huhhhh szexelnék leugrok gyors és felhozok valakit..ez szerencsén múlik még a legjobbaknak is szerintem, aki azt mondja nem az hazudik. Másik meg, hogy nem mindenkinek van baráti köre. Új városba költöztél ahol nincs senkid pl (na ez vagyok én), akkor a mai világban, felnőttként elég nehéz kiépíteni egy baráti kört nulláról. Meg a szülők túlzottan szigorú/ esetleg túlzottan vallásos nevelése és elbszhat valakit elég hosszú időre, akár egy életre is. Tehát azért ennyire ne általánosíts. Mindenki próbálkozzon, meg javítsa magát, de van aki előnnyel, van aki hátránnyal indul.
2020. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Mi lenne ha mondjuk az egyik szülődet kellene ápolnod bulizás helyett vagy csórók lettetek volna és nem lett volna pénzed rá?"


A "mi lenne ha" egy érdekes kérdés, de az érved nem jó.


Ugyanis akik vesztesek lettek, nem mindig voltak ilyen helyzetben.


Az egyik haver már 30 felett van, és nem nagyon dolgozik, nem tanul, még mindig eltartják. Nem is akar megváltozni, mert szerinte az nehéz. Világéletében így élt. Utoljára csaja kb. 10 éve volt, de az is egy csúnya nő volt.


Mondjuk ő nem panaszkodik, inkább hazudgál, hogy pl

neki kínai csaja van, miközben valószínűleg még szűzz, de ez is vesztes tulandonaság.

2020. márc. 10. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!