Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereséskor eltitkolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereséskor eltitkolnátok, hogy másodállásban live webcam operátorként dolgoztok?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha adott egy lány, aki világ életében gyerekekkel akart foglalkozni. Megszerzi a diplomát, nyelvvizsgát.. Utána elhelyezkedik, de olyan alacsony a fizetése, hogy másodállás után néz. Talál egy ilyen lehetőséget, amit össze tud egyeztetni a munkaidejével, illetve használni tudja az angol nyelvtudását. Nem modell, hanem csak operátori munkát lát el.

2020. márc. 9. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
És az mit csinál? Csak én nem hallottam még róla?
2020. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Ugyis kiderül idővel. Vagy azt hiszed nem veszik fel és nem rakjàk fel a netre? Naív vagy.
2020. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Hogy mit csinál 1-es? Ír a magamutogató helyett a chat-be a figuráknak illetve a pvt-ba ő kommunikál. Persze ugyanott van, mint a vetköző csaj, tehát mindent lát és szagolhatja az izzadt punci szagot egész nap. Hiába nem mutogatja magát ugyanolyan cinkos, mint aki mutogatja magát.
2020. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Ohh ez tök jó. Hol lehet jelentkezni?
2020. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Elég egy jobban kereső pasit találnod és már abba is hagyhatod ezt a munkát
2020. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az operátornak nem kell levetkőznie. Nem készül róla semmilyen videó.
2020. márc. 9. 22:00
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Abból keresi a kenyerét, hogy más pénzért vibrizi magát
2020. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Attol fugg, hogy melyik weboldal, valahol a vetkozos csajt is operatornak hivjak, aki chatel is a kliensekkel.

En nem buszkelkednek vele.

2020. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem titkolnam el, van ilyen az ismerosi koromben, senkit nem zavar. Nem mutogatja magat es jol keres. Nem vetkoznek sosem ilyen oldalakon, de aki emiatt a sima chat operator allas miatt lelepne, az nekem is tul szentfazek lenne ahhoz, hogy barmit akarjak tole.
2020. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gyönyörű kérdés. Asszem én eleve ilyen vetkőzős munkát nem vállalnék.

Bár, ha kevés a fizu. Hát, végülis hozzá tartozik az életedhez, és titkolni nem kell, plusz nem kell magyarázkodni se, ha társad rajtakap. Mondd el szerintem neki.

2020. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!