Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereséskor eltitkolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereséskor eltitkolnátok, hogy másodállásban live webcam operátorként dolgoztok?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha adott egy lány, aki világ életében gyerekekkel akart foglalkozni. Megszerzi a diplomát, nyelvvizsgát.. Utána elhelyezkedik, de olyan alacsony a fizetése, hogy másodállás után néz. Talál egy ilyen lehetőséget, amit össze tud egyeztetni a munkaidejével, illetve használni tudja az angol nyelvtudását. Nem modell, hanem csak operátori munkát lát el.

2020. márc. 9. 20:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10-es. Az operátor nem vetkőzik le.
2020. márc. 12. 23:27
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja akkor félreolvastam. :) Akkor pláne semmi baj nincs vele. :) Vagy nemtom pl konkrétan mit takar ez az "operátor" -dolog; ha nem valami illegális, akkor rendben van. Tehát hogyha ez valami ilyen technikus dolgot takar; vagy hogy pl ilyen kezeli, hogy hova kit kapcsoljanak be, vagy ilyesmik, akkor az okés. Amivel nem árt vele senkinek. Tehát akkor nem is értem, mit szégyellsz rajta.
2020. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én olyanról olvastam nem rég hogy egy másik nővel is ugyan ez volt. Kellett neki valami munka mert tanult de semmi nem illett az időbeosztásához. Aztán telefonosszex operátornak állt. Ez annyit tesz hogy az ügyfél felhív egy bizonyos szolgáltatót (persze emelt díjas innen jön a fizu is) és ott pedig kiválaszthatja a kategóriát hogy milyen fajta ,,kényeztetésre" vágyik. Kapcsolnak neki egy nőt (általában nő) aki pedig a hívó igényeinek megfelelően beszél. Általában ilyen csábító szövegeket kell megoldaniuk mivel azért hívják fel de a lényeg hogy ha kellemetlenül érzi magát bármikor leteheti. És csak a hangját hallják. És elméletileg nagyon jól keres egy ilyennel szóval szerintem nem egy elítélendő dolog mert valszeg van rá kereslet.
2020. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lenne pofád eltitkolni a leendő párod elől?:D Egyenes ember lehetsz.
2020. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!