Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is észrevette, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy a duci nők sokkal kedvesebbek társkereséskor?

Figyelt kérdés

Többet mosolyognak, empatikusabbak, érdeklődőbbek, közvetlenebbek.


Csomó vékonyabb nőnek is esélyt adtam már ismerkedéskor, de majdnem mind enervált volt. Kényelmetlenül érezem magam amikor beszélek velük, olyan erőltetettnek tűnik.


Mintha a vékonyabb nők rámbíznának és tőlem várnának mindent, a duci nők pedig partnerként kezelnének.


Eddig két duci és egy vékony barátnőm volt. A duci nőkkel nagyon jó volt együtt lenni, a vékony barátnőm meg kapcsolatban is olyan volt, mint amikor ismerkedtünk. Pedig állítólag szeretett is, még sírt is, amikor szakítottam vele.


Más is észrevett ilyesmit? F31



2019. okt. 3. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Igen, más is. A vékony nőknek nem kell tenniük semmit a párkeresésnél, azt leszámítva hogy elfogadják a meghívást, válogatnak. Nekik ha egy pasiért tenni kéne, nem tesznek, mert ott a tömött sor mögötte (képletesen). Ha valami nem stimmel, akár apróság is, akkorkuka, jöhet a következő.

Igazi leképezői a fogyasztói társadalomnak.


A ducibbaknál nincs ekkora sor, így nekik tenniük KELL azért, hogy valakivel lehessenek.

2019. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom, te sem akartál a kérdéseddel senkit megsérteni...
2019. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2%

1. jól leírta, ez tényleg így van, de helyesbítenék annyival, hogy a vékony nő is betölti a 35. életévét, s népszerűsége csökken. A jelentkezők tábora (a képzeletbeli sor) összetétele változik, egyre kevesebb lesz a "számára megfelelő", s egyre több olyan, akiben több hiba van. A válogatást nem fogja abbahagyni úgysem, max leborgyaddzik 1-2őnek, de az igényei ugyanott maradnak miután elválik. Az idő meg megy, a jelentkezők meg fogynak, s a végén arra a döntésre jut: nincs normális férfi, s csak a gyerekeinek él, akik általában különböző apáktól valók még a 30 előtti időszakából.

32f

2019. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ma 12:50


Én csak a tapasztalatomról beszélek és más tapasztaltai is érdekelnek. Ha valakinek ez sértő, akkor lehet magára ismert? Vagy másként nem tudom miért lenne az.

Nem az összes vékony nőről beszélek, hanem akikkel én találkoztam eddig.

2019. okt. 3. 13:00
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak attól lehet sértő valami, mert valaki magára ismert, attól is lehet sértő valami, mert rá nem igaz egy általánosítás, de őt is ez alapján ítélik meg, tévesen.
2019. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

3-as. Én azt hozzá tenném, hogy 35 felett már alig találni vékony nőt, így viszont aki 35 felett vékony, annak értéke felértékelődik. A 165/60 nem vékony, a félreértések elkerülése végett.


Egyébként nekem is az a tapasztalatom, hogy a testesebb lányok sokkal életvidámabbak, és még megkockáztatom, értelmesebbek is. Most ugrok egy nagyot! Azok a lányok, akik reggelente 2 órát sminkelnek, műhaj, műköröm, modell külső, 48kg.... élből kerülendő kategória, bár jót lehet rajtuk röhögni. A szexben is 100X jobb egy testesebb nő, a libidójuk sokkal magasabb. Lehet hogy a vékony szebb és kívánatosabb, de ugyanennyivel használhatatlanabb is.

2019. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%

5-ös. Jajjj, ne vicceljünk már! Nekem is mondta már a kolléganőm, hogy 100kg alatt a férfi csak karácsonyfadísz. Én meg csak kiröhögtem! :)


Ő tényleg annyi, és meg 86kg minőségi izom, szteroidoktól, tömegnövelőktől, kreatintól mentesen. Akkor min kellett volna megsértődnöm? Mégis?

2019. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Duci nő vagyok. És ez szerintem nem igaz.

Nem akarok én sem megbántani senkit, de minden nő akkor lelkes a randin, ha az adott pasitól akar is valami komolyabbat, ez az ül és néz akkor jellemző, ha annyira nem jössz be, de ad egy esélyt, hátha.

2019. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Egy vékony, szép lány nyilván nem fog ujjongani ha meglát egy kicsit is átlagosabb srácot. Ő úgy gondolja hogy szívességet tesz neked azzal hogy meghallgat.
2019. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Én olyan gechi vagyok, mintha topmodell lennék. És ebből jön az a csodás felismerés, hogy nem a külsőtől függ a viselkedés. A külsőhöz ELVÁRÁSOK kapcsolódnak. Elvárjuk, hogy aki nem vonzó külsőleg, az valahogy kompenzáljon.
2019. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!