Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is észrevette, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy a duci nők sokkal kedvesebbek társkereséskor?

Figyelt kérdés

Többet mosolyognak, empatikusabbak, érdeklődőbbek, közvetlenebbek.


Csomó vékonyabb nőnek is esélyt adtam már ismerkedéskor, de majdnem mind enervált volt. Kényelmetlenül érezem magam amikor beszélek velük, olyan erőltetettnek tűnik.


Mintha a vékonyabb nők rámbíznának és tőlem várnának mindent, a duci nők pedig partnerként kezelnének.


Eddig két duci és egy vékony barátnőm volt. A duci nőkkel nagyon jó volt együtt lenni, a vékony barátnőm meg kapcsolatban is olyan volt, mint amikor ismerkedtünk. Pedig állítólag szeretett is, még sírt is, amikor szakítottam vele.


Más is észrevett ilyesmit? F31



2019. okt. 3. 12:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Na mert pasik 35 év felett nem oregednek mi? Haha röhögnom kell!!!
2019. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mert alapból békésebb természetűek, másrészt ők is szeretnének végre maguknak társat találni. (F)
2019. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Regebben társkeresőztem de a duci nők voltak a legrosszabbak. Bunko kisebbségi komplexusos a legtöbb.


A párom se kövér, és ott ismertem meg.

2019. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Aki alapvetően önbizalomhiányosabb, az úgy fogja érezni, hogy neki többet kell tennie, kedvesebbnek kell lennie / "hálásabb" az érdeklődésért. Az meg nyilván több lesz olyanból, akiért nem állnak annyian sorban, nem médiaideál külsejű, nem kap annyi dicséretet, ezért nem kap pozitív visszacsatolást. Szóval könnyebben kerül ki ilyen a ducik vagy éppen a nem szép arcúak halmazából. Persze függ attól is, milyen közegből jött stb... és azért nem minden duci sem önbizalomhiányos.


Aki meg folyamatosan kapja a pozitív visszajelzéseket, az megszokta, hogy neki semmit nem kell tennie, mégis a lábai előtt hever mindenki... főleg ha nem is nevelték meg otthon érzelmi intelligencia terén, eszébe sem jut, hogy neki is kedvesnek, figyelmesnek, érdeklődőnek kell lennie, mert anélkül is tobzódnak a jelöltek. Akkor meg fel sem merül benne, ugye, hogy ő vmit csinálhatna jobban is.

2019. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%
14-es, ezért kell kövérként (de soványként is) olyan dologból önbizalmat építeni, ami idővel nem kopik el. Mert idővel mind tiszta ránc leszünk, és akkor mi lesz? Aki addig popsikára kapott visszajelzést, annak romokban lesz az önbizalma. Aki arra, hogy milyen jó vele időt tölteni, milyen vicces ember, az ráncosan is az marad.
2019. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Te melyik bolygón élsz? Sok ducinál próbálkoztam már és mind kretén vagy paraszt, bunkón fellök pedig ő nem fér el, de ez nekik természetes, stb.
2019. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!