Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az h egy szimpla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h egy szimpla visszautasitástól ennyire félnek az emberek?

Figyelt kérdés

Nők-férfiak egyaránt, mintha az életük mulna rajta. Eddig az volt a halálfélelem h kiállni emberek elé beszélni, mostmár egyre inkább az h vki azt mondja h "nem"?

Figyelem már jóideje a kérdéseket, a nők simán lepattintják ezt azzal h a férfi dolga kezdeményezni, a férfiak meg azzal h a nő is kezdhetne ha akar vmit. Tök jogos mind2, de valójában az fog kezdeni aki bátrabb "belehalni".

Most komolyan mi van abban ha vki nemet mond? Nincs vele dolgod, pont, ennyi. Nem a lélegeztetőgépet kapcsolják le ha visszautasitást kapsz.

Nyujtsa már fel a kezét aki szó szerint belehalt ott abban a pillanatban amikor visszautasitották :) vagy ha ismersz ilyen esetet, ird már le légyszives.


Te miért félsz? De próbálj megfogható indokokat felsorolni, a megalázó, sértő, nemvagyokelégjó, kinevetnek stb nem indok, csak valósnak tűnő fantázia.

Eleve nulláról indulsz..odamész hozzá..nem..ugyanott vagy. Nem? 🤷🏻‍♂️🙄🤣


2020. márc. 10. 06:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos itt a vírus, ezért nem kezdeményezhetek, meg egyébként is tiltja a vallásom. :)) F
2020. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Mit is mondhatnánk még, amikor Rockykocsi-arc már leírta a frankót. :) De el is hiszitek?
2020. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Egy nap kapok 6-8 at noktol, mar megszoktam. 200 bol 1 uhyis igent mond
2020. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez olyan dolog, hogy ha ráteszed a kezed a kályhával és 10 alkalommal megégeted magad, nem fogod 11. alkalommal is odatenni, hátha most nem. És nem is fogod magad arra kondicionálni, hogy oda tedd még vagy százszor s kezed azért, hogy megszokd a forró kályhát. 1-es válaszoló jól írta le.
2020. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha random emberekhez mész az utcán, akkor igen, így van. Ha lyuk-lyuk alapon szólítgatod az embereket, mert van 10000. De az én esetemben például ritkán tetszik meg valaki, mondjuk évente 2-3 eset van. Abból a 3ből 3 elutasít, és újabb évet várni, hogy talán majd egyszer jön egy nekem tetsző ember, az nem kellemes. Általában egyébként is annál kezdeményezek, akit már közös baráti társaságból, vagy valahonnan ismerek.
2020. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
89%

Rám középsuli első két évében(meg áltsuliban) mondtak nem túl szép dolgokat, piszkáltak, néha megszégyenülve éreztem magam, mert a külsőm miatt piszkáltak, holott akkor teljesen normális alkatom, kinézetem volt. Elhitették velem, hogy undorítóan, rondán nézek ki. Tényleg nem vagyok valami szépség, de azért talán a szén sem jön fel a bányából. Ezekután stressz és unalomevő lettem,feljöttek a kilók, de negyede le is ment. Azokután a rossz érzések után, kinek van kedve ismerkedni? Kinek van kedve azon gondolkodni, hogy most a srác akkor csak hülyít vagy konolyan gondolja? Ha nem megyek oda, nem kell félnem a megalázástól. Tudom, hülyeség, max elküldenek egy nemmel, de látod, itt az én válaszom a kérdésre:Félek, h nem csak egy nemet kapok, hanem valami rosszabbat.

19/L

2020. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok ultra peches de az én kálváriám több alkalommal nem fejeződött be az elutasítással hanem még boxolni kellett őstulkokkal, akik bár nem voltak az adott csajok párjai csak szintén azok akartak volna lenni, és nem hiányzott volna nekik ha kitartóan tovább próbálkozva bezavarnék. Ha már box akkor legyen értelme de ha úgy kell óvnom a testi épségem hogy amúgy nem is jött össze a tuti ... hát ár-érték arányban elgondolkodtató tud lenni a későbbiekre nézve
2020. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Az ember társas lény, és a viselkedése a tapasztalatai alapján változik. Ha valakit visszautasítanak, azzal megerősítik azt a meggyőződését, hogy ő "nem kell", "értéktelen" stb. Ha valakinek nem elég stabil az önbizalma, ilyenkor elbizonytalanodik, értéktelenebbnek gondolja magát, még nehezebben ismerkedik, amitől kevésbé lesz vonzó a másik nem szemében, ezért begyűjt még egy visszautasítást... és így beindul egy ördögi kör, amit nehéz megtörnie.
2020. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan előttem is írták többen, az elutasítástól való félelem oka lehet az önbizalom hiánya. Ha néha kapsz igent is, azt még tudod kezelni, de ha folyamatosan elutasítanak, miközben mondjuk nálad csúnyább, ostobább stb. emberek szaladgálnak a párjukkal, az elég nehezen elviselhető. Nekem pl. sosem volt túl sok önbizalmam, az elutasítások pedig csak tovább rombolták. Néha úgy érzem magam, mint egy selejtes termék egy áruházban, ami hiába akciós, a kutyának sem kell. Ahogy a közmondás is tartja, szarból nem lehet várat építeni. Ugyanígy csupán elutasításokból nem tudsz pozitív énképet erősíteni. A másik dolog pedig az elutasítás minősége. A normális elutasítás oké (bár amikor pl. megkérdeztem ezeket a nőket, hogy min kellene változtatnom, mi a baj velem, akkor rendszerint azt mondták, hogy nincs velem semmi baj, hát köszönöm szépen, ez így marha nagy segítség), csak elég rosszul tud esni, amikor pl. szó nélkül eltűnnek, amikor nem mennek el a randira, de olyan is volt, aki bunkó módon azt mondta nekem, hogy ő 23-24 évesen nem 60 évesekkel akar együtt lenni (30 voltam, de mindig is simán letagadhattam 5-10 évet). És persze azt is számításba kell venni, ha olyan utasít el, akivel mondjuk gyakran összefuthatsz, ilyenkor kérdés, hogy mennyire válik mindkettőtök (vagy az egyikőtök) számára kínossá a helyzet.
2020. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!