Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem félek a visszautasítástól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem félek a visszautasítástól, mégis félek csajozni? 21/F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem fog történni semmi ha netán nemet mondana egy csaj, azt is, hogy van más. Mindezek ellenére senkihez sem mernék odamenni, még egy szórakozóhelyen se ha tegyük rám is nézne párszor egy szimpatikus lány.

Ilyen létezik egyébként? Vagy nekem van valami mentális betegségem, amiről nem tudok egyelőre?



2018. okt. 20. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem, csak addig agyalsz, míg gyakorlatilag lebeszéled magad a dologról. Gondolkodj kevesebbet.

32/f

2018. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ezt kifejtenéd bővebben, ugyanis érdekelne?

Valami ilyesmire én is gondoltam már, csak nem tudtam elmagyarázni magamnak.

2018. okt. 20. 18:55
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem akarsz inkább interneten?
2018. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem. Az internet, különféle netes társkeresők szóba sem jöhetnek.
2018. okt. 20. 19:11
 5/17 anonim ***** válasza:
2 feles és kész. Nem kell ennyire felfújni. Jelenlegi barátnőmnek én mentem be cigit venni így jöttünk össze
2018. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Oké kifejtem. Ha szomjas vagy, akkor ugye azt csinálod, hogy fogsz egy alkalmas tárolóedényt és engedsz magadnak vizet, iszol vagy elmész boltba, veszel inni valót és iszol. Nem agyalsz, hogy merre tekerd a csapot, melyik lábad tedd a másik után, hogyan tartsd a kisujjad stb csak megvalósítod gyakorlatban, ami elmélet volt.

Tetszik egy lány, odamész és megszólítod, beszélgetsz vele. Igaz a lányoknak a víztől eltérően van szabad akaratuk, de hidd el, a helyzetet nem teszi bonyolultabbá.

32/f

2018. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát, köszi szépen, de ezzel nem lettem előrébb. Ahogy azt írtam fentebb ezeket én is tudom, volt időm megérteni és lefuttatni mindezt a fejembe és rájönni, hogy tényleg nem nagy ügy. Ettől függetlenül továbbra is egy helyben toporgok, ha meglátok egy nekem tetsző lányt egyből földbegyökerezik a lábam és inkább elfordulok, hogy ne is lássam.
2018. okt. 20. 19:28
 8/17 anonim ***** válasza:
Menj oda neked nem tetsző lányokhoz, akikkel gyakorlod a beszélgetést. Utána könnyebb lesz olyanokhoz is odamenni, akik tetszenek neked.
2018. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor legközelebb ilyenkor azonnal elindulsz, benyögsz egy sziát és felteszed az első kérdést vagy hozzá toldod az első bókot, ami az eszedbe jut. Ha tudod, akkor meg kezdd el csinálni, mielőtt meggondolod magad.

32/f

2018. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

jól írta az első.

pont ezért alaptétel a pua-knal a 3mp szabály,hogy ne legyen időd be-aszrni,vagy kifogásokat gyártani.

2018. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!