Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy én vagyok a hibás, de mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Önértékelési gondjaim vannak, nem tudom elfogadni magam, ez miatt egy nővel sem tudok kialakítani semmilyen kapcsolatot. Nem merek megszólítani senkit, sőt még ráírni sem, mert félek, hogy mi van ha elhajt, nem kellek neki, stb stb.

Mit lehet ilyenkor tenni?? Mit tegyek ez ellen?


2018. okt. 15. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Barátaid vannak?
2018. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

*Önértékelési gondjaim vannak


Mik ezek?

2018. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Az 1-es milyen szépen leírta, valószínűleg tudja a nőszerzés kulcsát. :)
2018. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Munkád van? Munkahely?
2018. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem véletlen ! Hogy nézel ki ?


Kezdj edzeni!

2018. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudod, hogy képes vagy-e túltenni magad ezen egyedül vagy segítségre van ebben szükséged. Gúny nélkül mondom, hogy ha nem tudod ezt egyedül kezelni akkor kérj segítséget egy szakembertől.
2018. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj boxolni vagy evezni vagy crossfitre vagy bármire. Heti 3 edzés, fegyelmezett, bőséges kajázás. Egy év múlva anyád sem fog rádismerni, akkora lesz a változás.

Ezeken a helyeken be tudsz kerülni egy férfias közösségbe, ahol látsz mintát, hogy kell viselkedni. Ne aggódj, bármilyem nyeszlett is vagy, nem fognak elhajtani, hisz ezek a helyek a pénzből élnek. Ha valahol mégis bunkók veled, menj másik terembe. Itt még haverokat is találhatsz, pl más nyeszlett fiúkat akikkel együtt erősödsz majd:)

2018. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!