Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem félek a visszautasítástól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem félek a visszautasítástól, mégis félek csajozni? 21/F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem fog történni semmi ha netán nemet mondana egy csaj, azt is, hogy van más. Mindezek ellenére senkihez sem mernék odamenni, még egy szórakozóhelyen se ha tegyük rám is nézne párszor egy szimpatikus lány.

Ilyen létezik egyébként? Vagy nekem van valami mentális betegségem, amiről nem tudok egyelőre?



2018. okt. 20. 18:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szerintem abban van a titok nyitja, hogy ha valaki tetszik saját magának akkor annak meglesz a kellő önbizalma, ha kap pozitív visszajelzést akkor az meg csak hab a tortán.
2018. okt. 20. 20:39
 12/17 anonim ***** válasza:
De, IGENIS FÉLSZ! Talán ennek elismerésével kellene kezdeni, mert amíg ezt nem teszed meg, addig nem jutsz sehová a probléma megoldásában.
2018. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem félek a visszautasítástól mert nincs mitől. Szerintem azért félek nem tetszem magamnak és ezért nem hiszem el, hogy valakinek is tetszhetnék.
2018. okt. 20. 21:38
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor legyél csak továbbra is olyan körbe-körbe gondolkodású, mint a saját farkát kergető kutya.
2018. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lazítsál; az élet egy előre megírt színdarab; nem tudod elrontani; max ha karmát okozol, írsz arról egy másik, egy újabb fejezetet; amikor majd ezt te kapod vissza; és fordított esetben történik, és te leszel az, aki megszívja azt, amit anno egyszer, egykor te tettél mással. :) De ez csak ennyi. Ne tégy olyat mással, amit nem szeretnéd, ha veled tennének. Ozt kész. Ne árts másnak . Viszont ha pl véletlenül, de őszintén véletlenül teszel valamit, szerintem az bocsánatos bűn, de akkoris bocsánatot kérsz, és ezzel meg van oldva, feloldoztad ezt magadban. Mondjuk most nem olyan nagy, tépelődős dolgokra gondolok; hanem pl eltörted véletlen valaki vázáját, ami ugye nem volt szándékos. Na, szóval, próbálkozz csak nyugodtan, ne aggódj, ne feszengj semmin; csak tedd, amit belül érzel, ezt a színdarabot nem lehet elrontani; jórészer "felülről vezérelt" Isten/Univerzum/Sors/Sorsút/ előre meghatározott Életút; mármint a nagyja. De nem egészen, azért még vannak némi hibalehetőségek; de azt majd megoldja a karma, azzal neked nem kell törődni:) Hogy pl valaki ártott neekd és te bosszút állnál. Majd a Karma helyreteszi:) Ez egy kozmikus princípium, alapelv; azt aratsz, amit vetettél, ahogy bántál egykor -akár korábbi életedben- másokkal , úgy bánnak veled is, ha az adott előző inkarnációban nem sikerült visszadni. A karma így tanít, így ha olyan történik veled, ami neked nem jó, akkor te se akarod tenni mással többet; mert voltál már a túloldalon; és megláttad, hogy nem jó, ez nehéz. Nehéz lehet átvészelni feldolgozni, akár fizikailag, akár lelkileg. Szóval a sorsodban csak az történhet meg, amit eleve potenciálisan beleterveztél, mert mi 90%-ban azt a színdarabot játszuk le, azt éljük meg; amit Odafönt, születésünk előtt, a Mennyben elterveztünk; és majd oda megyünk vissza, mert az a mi otthonunk.:) Úgyhogy játsszál, valaki meg azt mondta, talán többen is, hogy az élet nem feladat; hanem egy lehetőség; egy játék , hogy kipróbáld magad, hogy élj az eléd kerülő lehetőségekkel; hogy a maxot kihozd belőle. Most van egy életed; de ha nem próbálkozol, nem tudod kihozni a maxot. Úgyhogy csak nyugodtan, önbizalommal; tényleg, annyi a lényeg, hogy ne árts másnak; és ennyi. Szeresd önmagadat; ne agyalj a kelleténél többet; add meg magadnak az esélyt, hogy jobb legyen; ha már nem olyan jó neked egyedül. Mindenki megérdemli, add meg hát magadnak az esélyt. Meg amúgy, pl addigis gyakorolsz, hogyan lehet csacsogni lányokkal:)
2018. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az időt, amit rám szántál, és arra, hogy ezt mind leírd.

Érdekes olvasmány volt, merőben képes megváltoztatni egy ember életét egy hasonló löket. Sok igazság volt benne, tény. Már csak azzal kell megbirkózzak, hogy vannak nálam jobb minőségű srácok, és hiába gondolkodom így ha a lányok attól még ugyanúgy nem néznek rám potenciális barátjelöltként, mert hiányzik a külsőmből/személyiségemből az a bizonyos plusz.

Mindenesetre lesz min gondolkozzak ma elalvás előtt. :)

2018. okt. 20. 23:09
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok21f
2018. okt. 21. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!