Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az h egy szimpla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h egy szimpla visszautasitástól ennyire félnek az emberek?

Figyelt kérdés

Nők-férfiak egyaránt, mintha az életük mulna rajta. Eddig az volt a halálfélelem h kiállni emberek elé beszélni, mostmár egyre inkább az h vki azt mondja h "nem"?

Figyelem már jóideje a kérdéseket, a nők simán lepattintják ezt azzal h a férfi dolga kezdeményezni, a férfiak meg azzal h a nő is kezdhetne ha akar vmit. Tök jogos mind2, de valójában az fog kezdeni aki bátrabb "belehalni".

Most komolyan mi van abban ha vki nemet mond? Nincs vele dolgod, pont, ennyi. Nem a lélegeztetőgépet kapcsolják le ha visszautasitást kapsz.

Nyujtsa már fel a kezét aki szó szerint belehalt ott abban a pillanatban amikor visszautasitották :) vagy ha ismersz ilyen esetet, ird már le légyszives.


Te miért félsz? De próbálj megfogható indokokat felsorolni, a megalázó, sértő, nemvagyokelégjó, kinevetnek stb nem indok, csak valósnak tűnő fantázia.

Eleve nulláról indulsz..odamész hozzá..nem..ugyanott vagy. Nem? 🤷🏻‍♂️🙄🤣


2020. márc. 10. 06:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a lelkem egy kis része minden elutasításkor meghal.


Nem szeretném, ha a sok elutasítás után már nem lenne ép része a lelkemnek. 30f

2020. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

Hülyeség az odamenés, mint opció. Ha idegen megy oda idegenhez, kb. 95%-os az elutasítási ráta. Szóval nem belehalásról van szó, hanem értelmetlenségről. Nem tudom kérdező, hogy hány éves vagy, de egy kapcsolat rendszerint nem úgy kezdődik, hogy valakit leszólítunk az utcán. Kell egy közeg, ahol vagy közös nevező, vagy vonzódás kap szikrát, utána jön a hétköznapi kommunikáció, utána személyesebb, végül közös program, stb..


28/F

2020. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%

Azért félnek, mert nincs önbizalmuk.


Nem, én nem félek. Ha visszautasítanak, azon túl tudok lépni úgy, hogy a tapasztalatot is levonom.


Több barátnőm volt már, így tudom, hogy előbb-utóbb ismét lesz, főleg úgy, hogy az élet több területén is egyre jobb vagyok.


Nekem dióhéjban ez a filozófiám.

2020. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Sehol nem írom h az utcán menjetek oda full ismeretlenül..
2020. márc. 10. 10:06
 15/29 anonim ***** válasza:
37%
Nem a szavakon kellene lovagolni, a lényeget leírtam.
2020. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

#14


Én ismertem már meg nőket az utcán full ismeretlenül, és nem én vagyok az egyedüli, akineknek ez sikerült.


Az ismerkedés - főleg nyilvános helyen - művészet, tehát vannak, akik képek rá, vannak, akik nem. De ez utóbbiak miatt nem lehet azt mondani, hogy hülyeség lenne.

2020. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 VincentLaw ***** válasza:
100%
Szerintem a többség nem félelemből nem megy oda. Szimplán a sokadik visszautasítás (nem 5-10, hanem jóval több) után már belefárad az ember, mert semmi pozitív visszacsatolást nem kap, aztán racionálisan átgondolja az egészet, hogy kell ez neki egyáltalán?
2020. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Rockarc ***** válasza:
19%

Onbizalomhiany. Akinek nincs az retteg, mert a vegen a valosag bebizonyitja, hogy tenyleg nincs neki. Es ok ettol az erzestol felnek. Akinek van onbizalma, annak 100 elutasitas sem kottyan meg. Egy onbizalomhianyos ember a konfrontaciot sem vallalja fel, ha van is sajat velemenye, azt se meri hangoztatni, mert keptelen megvedeni. Nem mer kitunni, bele akar simulni az atlagba. Persze vagyai vannak, de tenni nem tesz erte semmit.


Differencialatlan szemelyisegek ezek, rosszul lettek nevelve. A tarsasjatekot a vehemensebbek felboritottak, amikor vesztesre alltak, a tobbi csak siman otthagyta. Aki nem tanulta meg gyerekkoraban, hogy csak 1 gyoztes van es a vesztes nem veszit semmit, az felnottkent pont ilyen lesz. A jatek barmikor fordulhat, szerencse, kornyezet, adottsag, meg a legnagyobb sakkozok is kikapnak neha. Az elutasitast is ugy erik meg, hogy oket utasitottak el, nem pedig a kapcsolatot, amit szeretett volna. Mihez lehet ezekkel kezdeni? Valami atnevelotabor kene, ha mar a szuleik mindent a segguk ala toltak es ilyenne neveltek oket.


43F

2020. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
😂😂 kb most annyira szarul érzem magam ezután a kérdés után, mint egy motivációs video/könyv/tanfolyam után. Kérdező ne érts félre nem rad irányul de az ilyenekről mindig azok jutnak eszembe hogy az emberunknek nincs jogsija de “miért nem merünk 200al menni lakott területen belül? Mi történhet ugyan? Álmodjunk nagyot merjünk kilépni a komfort zónából” lol. Aki akar ugyis tenni fog aki nem az meg majd rendezi magával :D Ui.: a kérdésedre minden válasz a magunk és a másik személyiségében keresendő. leginkább amiatt nem mer szerintem senki lépni mert a média meg a social média + minden amugy is datálja az ember önértékelését, és egy esetleges elutasításban saját Gyengesegunkkel találkozhatunk. nyilván ez is önismeret meg 1000mas függvénye. Erre szoktak azt mondani hogy sok embernek jobb a bizonytalan igen mint a biztos nem, mert addig is elhiszi hogy ő érhet annyit hogy annak a másik személynek is megfelejen. könyvet lehetne írni a témáról egyébként.
2020. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%

En belehalok. Mert annyira fontos az a szemely. Akibe nem halnek bele, az kozombos, attol nem akarok semmit.

Lehet szavakon lovagolni, tukor elott pozitiv hazugsagokat mantrazni. A biztos rossz jobban faj, mint a morzsanyi remenybe kapaszkodas.

Onbizalmam hiaba oriasi. Az, hogy tudom, milyen hatassal vagyok masokra, nem csokkenti a masik jelentoseget a szamomra. Ennyi.

2020. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!