Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az h egy szimpla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h egy szimpla visszautasitástól ennyire félnek az emberek?

Figyelt kérdés

Nők-férfiak egyaránt, mintha az életük mulna rajta. Eddig az volt a halálfélelem h kiállni emberek elé beszélni, mostmár egyre inkább az h vki azt mondja h "nem"?

Figyelem már jóideje a kérdéseket, a nők simán lepattintják ezt azzal h a férfi dolga kezdeményezni, a férfiak meg azzal h a nő is kezdhetne ha akar vmit. Tök jogos mind2, de valójában az fog kezdeni aki bátrabb "belehalni".

Most komolyan mi van abban ha vki nemet mond? Nincs vele dolgod, pont, ennyi. Nem a lélegeztetőgépet kapcsolják le ha visszautasitást kapsz.

Nyujtsa már fel a kezét aki szó szerint belehalt ott abban a pillanatban amikor visszautasitották :) vagy ha ismersz ilyen esetet, ird már le légyszives.


Te miért félsz? De próbálj megfogható indokokat felsorolni, a megalázó, sértő, nemvagyokelégjó, kinevetnek stb nem indok, csak valósnak tűnő fantázia.

Eleve nulláról indulsz..odamész hozzá..nem..ugyanott vagy. Nem? 🤷🏻‍♂️🙄🤣


2020. márc. 10. 06:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Azzal kezdeném, hogy nem megyek oda akárkihez, csak olyanhoz aki tetszik. Bár valóban nem fognak megölni, lecsukni stb..ha esetleg visszautasítanak de egy idő után az egomnak, lelkemnek hívjuk ahogy akarjuk baromira szarul tud esni.
2020. márc. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Az igentől jobban félek.
2020. márc. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

#1

Minél többet kondicionáljuk az agyat egy bizonyos helyzetre annál ellenállóbb lesz. Csak az elején rossz, ha kifekszel egy hárombetűs szó miatt amit mondjuk 5x-10x kapsz az szimplán gyengeség. Ha talpon maradsz fordul a kocka.

Igen tudom van akit már 3638263x visszautasitottak, nekik érdemes lenne másképp csinálni, tanulni a helyzetekből, tanulni a sikeres társaiktól.

Ezerféleképpen belelehet magyarázni a negativat, elhiszem, de ha megoldásorientáltan állsz hozzá megfogod találni a megoldást. Aki csak hisztizik mert nemet kapott az továbbra is azt fog kapni + minden nő egy... Tudjuk. Pedig nem.

2020. márc. 10. 06:33
 4/29 A kérdező kommentje:
...vagy éppen minden férfi ugyanolyan...tudjuk. Pedig nem.
2020. márc. 10. 06:34
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Ki az a hülye aki vágyik a százhuszonhetedik nemleges válaszra?
2020. márc. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
88%

Lassan fél éve teljesen ki vagyok borulva a legutóbbi visszautasítástól, kezdetben nyugtatókat kellett szednem, annyira fontos volt nekem az a személy. Kevés rosszabb érzés van ennél, ez nekem a "belehaltam" kategória.


Persze nem vagyunk egyformák, nyilván én is rosszul álltam és állok a dologhoz, de ez nem változtat azon a fájdalmon, amit okozott, akkor is, ha csak valósnak tűnő fantázia - az érzés valódi.

2020. márc. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
Én nem félek ettől a dologtól. A többi azért fél, mert fél, hogy a barátok/barátnők előtt beég, hogy ő mekkora lúzer. Meg úgy általában az utca embere előtt.
2020. márc. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem félek, csak nem egetem le magam feleslegesen, nincs nő aki igent mondana, főleg akik nekem tetszenek, annyira szar ember pedig nem vagyok, csak beteg (külső), szóval leszarom. Gondolatban eljátszom vele, de nem foglalkozom velük.

Mások, meg magamból is kiindulva régen, nem kockáztatnak, ha nincs flört, kár odamenni.

2020. márc. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Régebben féltem az elutasítástól, ezért nem is nagyon mertem kezdeményezni. Nyilván önbizalom hiány az oka, mi más... Aztán rájöttem, hogy 0 kezdeményezés = 0% siker😄 míg ha vállalom a kockázatot, azzal csak az esélyeimet növelem. Mindenkinek szarul esik az elutasítás, a kérdés csak az, el tudod e fogadni. Mert az biztos, hogy 10-bol 10 ember semmire nem igent mondani :D
2020. márc. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Azért válasszuk ketté a dolgot, nagyon nem mindegy hogy egy random személyről van szó a diszkóban vagy valaki olyanról, akibe fülig szerelmes vagy.
2020. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!