Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek hogy levékonyozni/lesoványozni nem tud bántó lenni?

Figyelt kérdés

Elég vékonyka vagyok, már többször megkaptam ezt. Gond nelkül mondogatják nekem az embereket.

BMI indexem a normál alatt van,158 cm 47 kilo.

Világ eletemben hizni akartam. 51 kilo volt a max kinkeservesen.

Van egy bélgyulladásom (kronikus, nem nagyon sikerül jobban lennem,pedig jo ideje kezelnek) emiatt rossz a tapanyag felszivodásom.

Etkezesi zavarom is lett, mert elkezdten durván számolni a kaloriat a hizashoz elegendőt vigyek be. Nap vegen ha nem sikerult elérni azt a amennyiseget akkor iszonyat szemét kajakkal (csipsz,kola, meki)probaltam gyorsan egy orán belül zabálássla bevinni.

Nyilván ettől a gyulladás annyira belobbant hogy többet fogytam mimt amit igy hiztam. Etkezesi zavarom lett.

Minden masnap edzem (sulyzos) tobb szemelyi edzonel jartam, de inkabb csak formásodok, nem igazan izmosodok hisz nem szivodik fel a tápanyag.

Nekem ez rossz, szenvedes, nem szeretem magam es a tukorkepem.

Nem tudom megerteni hogy az emberem miert hiszik azt hogy rendben van az hogy az arcomba tolják hogy "vekonyvagy miert nem eszel" mig pl olyat meg sosem hallottam hogy egy kovernek azt monasnak "kover vagy miert eszel". Persze itt a gyakorin osztjak a kovereket, de eloben sosem hallottam ilyet masoktol szemtol szemne egy kövérnek. Max ilyen finoman körmönfontan.

Tegnap is megkaptam EGY TOK IDEGEN EMBERTOL, A BOLTBAN!!!!hogy vigyazzak kint nagy a szél nehogy elfujjon olyan sovány vagyok.

Gondolom egy kover vasarlonak nem momd megjegyzeseket a testere mert az BUNKoSagnak szamitana. Ez is az. Sirva jottem haza.

Persze mondanom sem kell hogy altalaban ezt koverebb husisabb emberek mondjak.

Miert hiszik azt hogy ezt lehet?

Kovorek mindig amoge bujnak hogy betegek... KONYORGOM a legtobb betegseg pont hogy fogyassal jár. Ami az enyém is. Ez eszukbe sem jut..??

Mostanaban mokor mondjak hogy "vasaggyal is vagy 30 kilo" akkor simán vissza vagok hogy "az pont a negyede lehet kint amennyi te vagy"...vagy amikor azt mondjak hogy "nagyom sovány vagy" es visszamondom hogy "te meg nagyon kover...akkor ezt megbeszeltuk. Jobnam erzed magad?" Persze halalosan megsertodnek pedig ugyanaz es ok kezdemenyezik az egeszez azzal hogy a kulsomre megjegyzest tesznek...nekem eszembe sem jutna.


2020. márc. 5. 10:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is a kövér nők pontoznak le itt mindenkit, mert szerintük " miazmár h valakinek ilyen problémája legyen, meg itt nyávog h nemtud hízni, miközben rá csak úgy mennek a kilók....

Hát akár milyen hihetetlen, ez is éppen akkora nagy baj mint az hogy valaki túlsúlyos, és itt most ne a csinos vékonyságra gondoljatok, hanem pl erre:

[link]

szerintetek ez szép? ezt irigylitek? ugyanolyan nehéz, sőt mégg nehezebb is ruhákat találni, minden csak lóg rajtad mint egy zsák még a legvékonyabb fazonok is mert nincs ami kitöltse. Emelett gyengének érzed magad állandóan. 1000% inkább viselném el magamon a túlsúlyt mert az nem kilátástalan,lehet rajta dolgozni. Addig ezzel mit csinálsz?!

2020. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!