Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek hogy levékonyozni/lesoványozni nem tud bántó lenni?

Figyelt kérdés

Elég vékonyka vagyok, már többször megkaptam ezt. Gond nelkül mondogatják nekem az embereket.

BMI indexem a normál alatt van,158 cm 47 kilo.

Világ eletemben hizni akartam. 51 kilo volt a max kinkeservesen.

Van egy bélgyulladásom (kronikus, nem nagyon sikerül jobban lennem,pedig jo ideje kezelnek) emiatt rossz a tapanyag felszivodásom.

Etkezesi zavarom is lett, mert elkezdten durván számolni a kaloriat a hizashoz elegendőt vigyek be. Nap vegen ha nem sikerult elérni azt a amennyiseget akkor iszonyat szemét kajakkal (csipsz,kola, meki)probaltam gyorsan egy orán belül zabálássla bevinni.

Nyilván ettől a gyulladás annyira belobbant hogy többet fogytam mimt amit igy hiztam. Etkezesi zavarom lett.

Minden masnap edzem (sulyzos) tobb szemelyi edzonel jartam, de inkabb csak formásodok, nem igazan izmosodok hisz nem szivodik fel a tápanyag.

Nekem ez rossz, szenvedes, nem szeretem magam es a tukorkepem.

Nem tudom megerteni hogy az emberem miert hiszik azt hogy rendben van az hogy az arcomba tolják hogy "vekonyvagy miert nem eszel" mig pl olyat meg sosem hallottam hogy egy kovernek azt monasnak "kover vagy miert eszel". Persze itt a gyakorin osztjak a kovereket, de eloben sosem hallottam ilyet masoktol szemtol szemne egy kövérnek. Max ilyen finoman körmönfontan.

Tegnap is megkaptam EGY TOK IDEGEN EMBERTOL, A BOLTBAN!!!!hogy vigyazzak kint nagy a szél nehogy elfujjon olyan sovány vagyok.

Gondolom egy kover vasarlonak nem momd megjegyzeseket a testere mert az BUNKoSagnak szamitana. Ez is az. Sirva jottem haza.

Persze mondanom sem kell hogy altalaban ezt koverebb husisabb emberek mondjak.

Miert hiszik azt hogy ezt lehet?

Kovorek mindig amoge bujnak hogy betegek... KONYORGOM a legtobb betegseg pont hogy fogyassal jár. Ami az enyém is. Ez eszukbe sem jut..??

Mostanaban mokor mondjak hogy "vasaggyal is vagy 30 kilo" akkor simán vissza vagok hogy "az pont a negyede lehet kint amennyi te vagy"...vagy amikor azt mondjak hogy "nagyom sovány vagy" es visszamondom hogy "te meg nagyon kover...akkor ezt megbeszeltuk. Jobnam erzed magad?" Persze halalosan megsertodnek pedig ugyanaz es ok kezdemenyezik az egeszez azzal hogy a kulsomre megjegyzest tesznek...nekem eszembe sem jutna.


2020. márc. 5. 10:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%

Ez miért társkeresési probléma?


Amúgy én is hasonlóan vagyok fiúként (174 cm, 58 kg), én is csináltam hogy számolom a kalóriákat, stb., akkor sikerült elérni ezt a "rengeteg" 58 kilót, előtte volt vagy 55. Mondjuk az se segít hogy 12 órákat dolgozok, föl-alá ugrálva, ledolgozom az egészet.


Én is mindig megkapom ugyanezeket a dumákat, bár ismeretlenek a boltban nem kötöttek belém emiatt (lol), de munkahelyen, rokonoktól mindig megkapom hogy miért nem eszek, közben simán vannak napok amikor lehet megeszek annyit mint ők, csak gyors az anyagcserém meg mint már mondtam ledolgozom, leugrálom.


Rohadt idegesítő ez tény. És tényleg így van, hogy amikor visszaszólsz nekik még ők sértődnek meg. Én is visszaszólok, vagy úgy csinálok már újabban mint aki meg se hallotta, nem igaz hogy nem unják még ugyanazokat a dumákat elmondani újra meg újra mint egy papagáj.


Szerintem nem az van hogy azt hiszik hogy nem tud bántó lenni, hanem bele se gondolnak hogy az lehet. A legtöbb ember nagyon szűk látókörű, képtelen a másik helyébe képzelni magát, vagy elgondolkozni azon hogy hogyan eshet az amit mond.


Amúgy aki mindig másokkal foglalkozik, annak valószínűleg nem sok öröme van az életben, ez nyugtasson.


Ja és ha már társkeresési probléma kategória: lányok akikkel jártam/kapcsolatban voltam, azokkal mindig kölcsönösen tetszettünk egymásnak és azt mondták így jól nézek ki, szóval a vékonyságom ebből a szempontból eddig még szerencsére nem okozott problémát.

2020. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Igen azt ne irtam le mert mar olya hosszura sikeredett. Rnem reg volt itt egy kerdes hogy netes randira a csaj kb 40 kilovam tobb volt mint a kepeken. Kerdezte hogy megmondja e a csajnak oszinten. Mindenki azt mondta hogy ne, ne mondja meg. Az bunkosag. En ugyaugy kaptam.mar meg pasitol h fel kene szednu par kilot hogy legyen mit fogni..mm pedig nagyon nol tudta az illeto a betegsegemet....
2020. márc. 5. 10:52
 3/31 A kérdező kommentje:
Bocs az elirasok miatt,raz a busz :D azert remelem ertheto. Szoval megmondani a panynak h tulkover az bunkosag ...de azt h tul vekony az nem....
2020. márc. 5. 10:54
 4/31 anonim ***** válasza:
49%

én ugyan így vagyok, bár én 50 kg, de vagy 10 centivel magasabb mint te,valami felszívódási gond miatt nem tudok én sem hízni, pedig állandóan eszek és nem kis adagokat, ezzel csak annyit érek el hogy tartom a súlyom, de amint kihagyok akár egy étkezést, máris fogyok. súlyzós edzéssel próbálkozom én is, legalább egy kis izom legyen rajtam, meg hátha egy kis mozgás helyreteszi bennt a dolgokat.

Ezekből a megjegyzésekből már elegem van nekem is, így sincs semmi önbizalmam, ígyhogy már rendesen fusztrál ha valaki ilyen bunkón rátesz egy lapáttal úgyhogy már ott tartok, hogy idegeneknek simán visszaszólok, pedig nem vagyok az a nagyszájú. Viszont ezt így hogy érezzék, hogy ugyanolyan sértő mintha túlsúly miatt mondanák. Szóval nem csak annyi, " h te meg kövér" hanem, hogy "énis monhatnám, hogy kövér vagy de nem teszem mert nem vagyok paraszt" vagy valami ilyemit. vagy "valaki sovány mint én, valaki kövér mint te, nem vagyunk egyformák :)"

2020. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%

Csatlakoznék, 170 cm és 47 kg vagyok, lassan már elköltözök valami tanyára, ott senki nem fog bsztatni végre. :'D

De ez miért párkeresés téma?

25n

2020. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem gondoljak, hogy bántó, mert ez a divat, hogy valaki sovány/vékony/karcsú . Ha valaki ezt szóvá teszi, igazából a saját egóját bántja, hogy nem lehet olyan alakja mint neked.

Ne érts félre, attól még nagyon is szemét dolog, mert nem tudhatja miért ilyen a tested.

Sajnos az emberek nem a saját problémáikkal törődnek, hanem másokat kritizálnak, hogy jobban érezzék magukat.

Szerinten még mindig jobb vékonynak lenni, mint elhízottnak,az elhízás hosszú távú szövődményei borzalmasak (perifériás artériás betegség, fekélyek, diabetes, thrombózis stb).

2020. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
Engem is szoktak ezzel b*sztatni. 157 cm 46 kg vagyok, szóval kb mint te :) De általában dagadt emberektől jön a megjegyzés, nyilván nem véletlenül. Irigyek. Nekem nincs naracsbőröm, feszes vagyok és formás. Pasizás terén soha nemis volt gondom, szóval ez mindent elárul. Persze volt aki akart hizlalni, de annak megmondtam, hogy ha nem vagyok az esete, akkor keressen olyat, aki teltebb :D Ez ilyen egyszerű. A kövér nőket meg le akarják fogyasztani. Senkinek semmi nem jó :D Épp ezért nem kell foglalkozni a bántásokkal. Te ilyen vagy és kész, szeresd magad, sokaknak pont a vékony lányok tetszenek. Ha edzel is, akkor még formás is vagy gondolom. Szóval ha legközelebb valami kövér beszól, csak szólj vissza, hogy “neked meg nem kéne annyit zabálni” :D
2020. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
60%

gondolom azért mert az is elég nehézkes így, nekem pl önbizalmam nincs hozzá kb semmi, mivel nem érzem magam vonzónak, és a pasik nagy része nem a csont is bőr lányokat nézik meg, hanem azokat akik azért formásak, és domborodnak itt-ott :/ soványság=semmi fenék, semmi mell, kivétel persze néhány szerencsés esetet

bár amiket leírt azok tényleg nem ehhez a témához kapcsolódnak

utolsó én inkább lennék kövér, azon lehet változattni

2020. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%
Én is 158 centi vagyok és nem is olyan régen voltam én is 47 kiló. Szerintem pont jó, nem sovány, inkább filigrán alkat. Sokkal élhetőbb és jobb, mint a mostani 55 kilóm.
2020. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Horkýže Slíže ***** válasza:
52%

158cm/47kg szerintem idealis,en elegedett voltam vele.

Azota betegseg miatt eleg sokaig 38kg, most mar sikerult 41 kg hizni....gondolhatod mennyi hulye kommentart kapok,de něm kell vele foglalkozni .

2020. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!