Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek hogy levékonyozni/lesoványozni nem tud bántó lenni?

Figyelt kérdés

Elég vékonyka vagyok, már többször megkaptam ezt. Gond nelkül mondogatják nekem az embereket.

BMI indexem a normál alatt van,158 cm 47 kilo.

Világ eletemben hizni akartam. 51 kilo volt a max kinkeservesen.

Van egy bélgyulladásom (kronikus, nem nagyon sikerül jobban lennem,pedig jo ideje kezelnek) emiatt rossz a tapanyag felszivodásom.

Etkezesi zavarom is lett, mert elkezdten durván számolni a kaloriat a hizashoz elegendőt vigyek be. Nap vegen ha nem sikerult elérni azt a amennyiseget akkor iszonyat szemét kajakkal (csipsz,kola, meki)probaltam gyorsan egy orán belül zabálássla bevinni.

Nyilván ettől a gyulladás annyira belobbant hogy többet fogytam mimt amit igy hiztam. Etkezesi zavarom lett.

Minden masnap edzem (sulyzos) tobb szemelyi edzonel jartam, de inkabb csak formásodok, nem igazan izmosodok hisz nem szivodik fel a tápanyag.

Nekem ez rossz, szenvedes, nem szeretem magam es a tukorkepem.

Nem tudom megerteni hogy az emberem miert hiszik azt hogy rendben van az hogy az arcomba tolják hogy "vekonyvagy miert nem eszel" mig pl olyat meg sosem hallottam hogy egy kovernek azt monasnak "kover vagy miert eszel". Persze itt a gyakorin osztjak a kovereket, de eloben sosem hallottam ilyet masoktol szemtol szemne egy kövérnek. Max ilyen finoman körmönfontan.

Tegnap is megkaptam EGY TOK IDEGEN EMBERTOL, A BOLTBAN!!!!hogy vigyazzak kint nagy a szél nehogy elfujjon olyan sovány vagyok.

Gondolom egy kover vasarlonak nem momd megjegyzeseket a testere mert az BUNKoSagnak szamitana. Ez is az. Sirva jottem haza.

Persze mondanom sem kell hogy altalaban ezt koverebb husisabb emberek mondjak.

Miert hiszik azt hogy ezt lehet?

Kovorek mindig amoge bujnak hogy betegek... KONYORGOM a legtobb betegseg pont hogy fogyassal jár. Ami az enyém is. Ez eszukbe sem jut..??

Mostanaban mokor mondjak hogy "vasaggyal is vagy 30 kilo" akkor simán vissza vagok hogy "az pont a negyede lehet kint amennyi te vagy"...vagy amikor azt mondjak hogy "nagyom sovány vagy" es visszamondom hogy "te meg nagyon kover...akkor ezt megbeszeltuk. Jobnam erzed magad?" Persze halalosan megsertodnek pedig ugyanaz es ok kezdemenyezik az egeszez azzal hogy a kulsomre megjegyzest tesznek...nekem eszembe sem jutna.


2020. márc. 5. 10:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
27%

Én még 170/50 vagyok.

Nálunk az egész család vekony, pedig eszünk más helyett is 😅

2020. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
27%
En regen eleg vekony voltam, sokszor megkaptam csaladtol meg innen onnan gyerekkent, hogy milyen gizda vagyok. Rosszul esett, most vagyok 184 centi 91 kilo, nem tunok hajasnak, mert jol eloszlik rajtam, de en meg mindig vekonynak latom a karomat peldaul, sajnos ennyire belem egett a rendszeres csesztetes, pedig mar 22 vagyok, es persze ferfi.
2020. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
71%
Én 158 cm vagyok és 57 kiló. Jobban örülnék én a te 47 kilodnak. Amúgy a norbis botrány után kiirtam egy kérdést ide hogy hogy van az hogy a kovereket nem lehet bántani még csak finoman célozni se de a legtöbb norbis cikk alatt mentek az olyan kommentek hogy csontokkal a kutyák játszanak stb. Szóval hogy miért van ez a kettős mérce. De igazából senki nem tudta megmagyarazni.
2020. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
36%

"mig pl olyat meg sosem hallottam hogy egy kovernek azt monasnak "kover vagy miert eszel""


Ezt te sem gondolhatod komolyan. Te nem veszed észre, mert nem neked szól, mindenki a saját problémájával törődik és az azzal kapcsokatos dolgokat veszi észre, azokra érzékeny. De az nem azt jelenti, hogy mást nem csesztetnek minden szarral. Csak olvasd el a kérdésed, pont azt csinálod pepitában amit te sérelmezel, hogy mások tesznek veled.

2020. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%
Mert ezt az alkatot nyomják mindenhol és az sokszor nem jut az ember eszébe, hogy valaki meg a hízással szenved ugyanígy.
2020. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
27%
Legalább kapsz magadra ruhákat és követni tudod a kizárólag soványabbaknak tervezett ruhákat, amikkel tele vannak a boltok (húzott derekú ruhák, szoknyák, rövid, széles pulóverek, extra skinny farmerek, stb.) Egy kicsit testesebben ezek úgy állnak, mint tehénen a gatya és 20 kilóval többnek néznek ki.
2020. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sose volt bajom a vékony lányokkal, inkább nekik van bajuk sajátmagukkal és ők mantrázzák ezt folyton.
2020. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
25%

Azért mert túlsúly = egészségtelen életmód.

Soványság = egészséges életmód.

Legalábbis a legtöbb helyzetben ez a helyzet, és azért egy túlsúlyos ember az élete során sokkal több rágalmat kap érte ahogy kinéz mint egy sovány.

2020. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

"Ezt te sem gondolhatod komolyan. Te nem veszed észre, mert nem neked szól, mindenki a saját problémájával törődik és az azzal kapcsokatos dolgokat veszi észre, azokra érzékeny."


tévedsz. ha egy kövér vagy duci embernek valaki beszolna rögtön észrevenném és elküldeném a halálfXszr hogy mekkora paraszt... de én még ilyet akkor sem hallottam...személyesen max iskolákban gyerekektől.

2020. márc. 5. 14:35
 20/31 anonim ***** válasza:
39%
Azét mert ahol a kövérek/fogókúrázók többen vannak, ott az van amit ők akarnak. És ez majdnem minden társaságban/családban így van. Kisebbségben vannak akiknek nem kell fogyókúrázniuk, ezért sokan ősellenségként tekintenek rájuk, és a saját frusztrációjukat rajtuk vezetik le. Ne vedd magadra kérdező, majd max akkor ha olyantól hallod aki karcsú és épp most nyomott be egy egész pizzát, mert akár minden nap megteheti, mégse hízik. Ha tőle hallod, akkor meg lehet hogy féltékeny valamidre, bármi lehet. De amúgy igazad van, bunkóság a soványakat hibáztatni a kövérek nehézségeiért.
2020. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!