Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor egy lány aki szimpatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy lány aki szimpatikus de tudomást sem akar venni rólad azt hogyan éled meg?

Figyelt kérdés
Erős érzéseim vannak iránta, de hiába való az egész e miatt. Hogyan lehetne gyógyulni?

2020. febr. 29. 12:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit. A helyedben én hagynám.
2020. febr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10-es és akkor lehet, hogy nekem is ezt kellene tennem. Ez segíthet?
2020. febr. 29. 13:23
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy hogy le tudnék feküdni valakivel akivel nem érzek semmilyen érzelmi kapcsolatot.
2020. febr. 29. 13:25
 14/15 anonim ***** válasza:
Tizes vagyok. Ha ellenerzest valt ki beloled, ugy nem jo. Nekem a nemi vagy egy kivanatos kulsore fuggetlen tud lenni szerelemtol. Mar nem romantikus fiatal vagyok, meg no letemre mindig a ketto kulon is volt. Csak nem leptem meg a gyakorlatban. Nekem nagyon segitett az alkalmi kaland. Vagy szimpatia, vagy testi vonzalom. De fontos volt, hogy teljesen ismeretlen legyen, akivel nem tudunk semmit egymasrol, es nyujtunk egymasnak testi, lelki jo erzest arra az idore.
2020. febr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én tartós kapcsolatot szeretnék.
2020. febr. 29. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!