Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor egy lány aki szimpatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy lány aki szimpatikus de tudomást sem akar venni rólad azt hogyan éled meg?

Figyelt kérdés
Erős érzéseim vannak iránta, de hiába való az egész e miatt. Hogyan lehetne gyógyulni?

2020. febr. 29. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy teszel róla, hogy észrevegyen, vagy engedd el a dolgot.

Döntsd el, hogy férfiként vagy kisfiúként lépsz fel.

2020. febr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ismered?
2020. febr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ismerem. Láttam, beszéltünk is már. Felületesen ismerem csak.
2020. febr. 29. 12:10
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogy kell férfiként fellépni? Mennyi az esélye, hogy bejön?
2020. febr. 29. 12:11
 5/15 anonim ***** válasza:

Keress közös érdeklődési pontokat, az mindig egy plusz beszédtéma, ami előre viheti a dolgokat.

Mit takar az, hogy tudomást se vesz rólad?

2020. febr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Probáltam lépni már, de elhajtott. Ettől függetlenül nem változtak az érzéseim.
2020. febr. 29. 12:13
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem válaszolt pl. A Facebookon küldött üzeneteimre.
2020. febr. 29. 12:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha közömbös irántad, akkor hagyd a francba. Szerintem semmi kisfiús nincs ebben. Itt senki sem hibás, a csaj egyszerűen csak nem akar tőled semmit. Ha tovább erőlteted a dolgot, na az a gáz
2020. febr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tojd le az egészet, legyél vele udvarias, ne lássa, hogy téged megrendített a dolog. Lépj tovább. Lehet, hogy pont emiatt fogsz neki bejönni, ha azt látja, hogy nem vagy oda érte. De ha nem az se baj, van más.
2020. febr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha elhajtott, akkor nem viszonozza az erzeseid. Ezen csak rontani lehet, javitani nem. Ha elhajtott, minden tovabbi zaklatas.

Most pedig olyan tanacsot adok, amiert nagyon leszolnak. En no vagyok, es lanykorom ota nagyon belehalok a szerelembe. Semmi, de semmi nem segitett, csak meg megszallottabb lettem.

Utobb egy ongyilkossag kozeli allapotban alkalmi szexpartnert kerestem. Nagyon tetszett, csak annyira fiatal volt, borzalmasan onzo volt. Es halat adtam az egnek, mert mar masra tudtam gondolni. Kozben meg chateltem parhuzamosan es flortoltem tarskereson, kizarolag alkalmi szexet akarokkal. Ez eltompitotta a lelki fajdalmaimat. Es azt is lattam, konnyu rogeszmesen rakattanni egy valakire, de ez blokkol minket a tobbiek fele.

Nekem ez bejott, es tudom, hogy sokaknak, barmilyen jo leszolni ezert. Ovszer volt...

2020. febr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!