Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjam el hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el hogy engem egy lány sem akar barátnak?

Figyelt kérdés

Annyira rossz hogy engem nem tekintenek igazi férfinak. Mindig a menő viselkedésű/kinézetű fiúkat választják.

Eleinte bejövök nekik, de ha jobban megismerek akkor már annyira nem akarnak engem, igaz hogy nincs sok önbizalmam, és nem is vagyok beszédes, sajnos.


2020. jan. 2. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem gondolom hogy az összes nőnek változnia kellene. De neked igen.
2020. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

"Eleinte bejövök nekik, de ha jobban megismerek akkor már annyira nem akarnak engem"


A megfogalmazásodból, és abból kiindulva, amilyen fogalmakat használsz, mindez azért van, mert szociális értelemben véve irtózatosan BUTA VAGY. Első körben ezen kellene változtatni. Ahhoz viszont az első lépés az lenne, hogy anélkül érdekeljenek (vagy kezdjenek érdekelni) téged általában véve az emberek, hogy ettől bármilyen azonnali, közvetlen hasznot remélnél.

2020. jan. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos sem a nem jól kinéző, sem az introvertált férfiak nem kellenek egy nőnek sem. Előbb-utóbb meg fogod szokni, és feladod a csajozást, de ez 10-15 évbe is beletelhet, ahogy nálam.
2020. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

#3 neked nem tanácsokat kéne osztogatni, hanem önmagadat fejleszteni, hogy végre kimásszál ebből a gödörből.


Én nagyon sokáig egyedül voltam, 30 fölött lett az első kapcsolatom, szóval iskolapéldája vagyok az elfecsérelt éveknek. Erősen introvertált voltam, aminek az oka mindegy.

De tudod mi a helyzet? Még így is képes voltam annyire megváltotatni magamat, hogy elinduljak a társkeresés rögös útján.


Kérdező, a leírásod alapján te egy jóképű, de visszahúzódó, gyáva ember lehetsz. Ezt ne vedd sértésnek, sok olyan srác van, aki jófiúnak gondolja magát, és azon örlődik, hogy miért mindig a bunkó, nagyszájú srácoknak van csaja, aki utána semmibe veszi őket. Mert ők bátrak és erőt mutatnak fel. Ezt kell neked is tenni, csak máshogyan.


Az első dolog a kinézeted. Te is lehetsz "menő"; de inkább legyél enyhén elegáns. Az időálló és komony képet fest.

Nézzél ki magádnak egy szintén enyhén elegáns, komoly frizurát.

Vegyél jó parfümöket - ehhez mindenképpen egy nő segítségét kérjed. Aztán használd ezeket mindig.


Így a külső már rendben lesz. A többit meg szocializálódás által tudod fejleszteni. Keress egy olyan hobbit, ahol sok nővel fogsz találkoznhi. Céltudatosan így kerssed. Legjobb, ha ez a hobbi fizikai kapcsolódiást is feltételez (pl. tánc).

Hidd el, ha elég ideig csinálod ezt, meg fogsz nyílni. Lesz mondanivalód és érdekes partnerként lesz kapcsolatod is.

2020. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Hogyan lehet az arcberendezést és a magasságot fejleszteni? Várom a tippeket, és akkor majd fejlesztem magam. És az introvertáltból hogy legyen extrovertált? Máskor meg azzal bullshiteltek, hogy "légy önmagad".
2020. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet az arcberendezést és a magasságot fejleszteni?"


Arcberendezést mindenekelőtt arctornával, frizura ügyes megválasztásával, mimika megváltoztatásával. Teljesen más lesz az összbenyomás, ha ezt a hármat egymással összehangolva csinálod.

Magasságot: bármilyen hülyén is hangzik, de pl. ha nem is sokat, de azzal, hogy bordásfalon rendszeresen "lógsz". A Callanetics kiagyalója az évek alatt rendszeresen végzett "lógással" 51 éves korára, orvos által bizonyíthatóan 1 cm-t nőtt.

2020. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A magasságon még úgy is lehet változtatni, igaz csak optikailag hogy olyan színű, és fazonú ruhákat hord az ember amiben magasnak tűnik.

Bár nekem ilyen gondom nincs mert 190 cm vagyok.

2020. jan. 3. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 A frizurámmal nem sok mindent tudok csinálni, mert kopaszodom. A mimikámon hiába változtatnék, attól még ocsmány maradna az arcom. Konkrétan torz.

1 cm növéssel nem sokra mennék. 170 cm vagyok, és kb. 175 az az alsó határ, ahonnan már van olyan nő, aki férfiszámba veszi az embert.

2020. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A mimikámon hiába változtatnék, attól még ocsmány maradna az arcom. Konkrétan torz."


Arc: két-három jól irányzott plasztikai műtét. Kopaszság: vagy hajbeültetés, vagy borotválás.

2020. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!