Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan fiú aki először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú aki először csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Olyat keresek aki nem akar kapásból csak egy bizonyos dolgot egy lánytól ... van ilyen ?

2019. aug. 17. 00:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Öhm, van...

Fel kell mérni a lehetőségeket, esélyeket, következményeket.

Nekem viszont nem hinném, hogy létezik társam e világon, akivel meg lennék elégedve.

2019. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Van.
2019. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Van.
2019. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Pl én ilyen vagyok
2019. aug. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2019. aug. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Van ilyen férfi, igen, én is ilyen vagyok. Olyannal nem fekszem egy ágyba, akit nem tisztelek és nem ismerek.
2019. aug. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Valószínűleg nem vagyunk egy korosztály (már a fiuból, meg ahogy körülírod a szexet sejtve), de előbb ismerkedni szoktam, nem is hozom fel a szex témát, randizok, beszélgetek



Sajnos ennek azért megvan az az árnyoldala, hogy manapság nem csak a férfiak, de a nők is türelmetlenek, ha nem nyomulsz elég gyorsan, akkor a nyomulós férfiak miatt azt hiszi, hogy nem akarsz semmit.

2019. aug. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Természetesen eddig csak olyan válaszok jöttek amelyek azt támasztják alá,hogy vannak.


Lerántom a leplet akkor.


"Olyat keresek aki nem akar kapásból csak egy bizonyos dolgot egy lánytól ... van ilyen ?"


Általában egy férfi, ha elkezd ismerkedni már végig fut rajta az a "hű,de megb*sznám mondat". Ha kinéz magának és Ő keresi a társaságod, randira hív, akkor ez már megvan, ezt kár tagadni. Lehet beszélni a belső szépségekről, amelyek tényleg fontosak és eltudja venni a további ismerkedési kedvét az embernek ,ezeknek a hiánya.

2019. aug. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok. Szóval van. Bár akivel összeillek, azzal mindig olyan kémia volt, hogy már első randin csók.
2019. aug. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen lennék.
2019. aug. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!