Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan fiú aki először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú aki először csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Olyat keresek aki nem akar kapásból csak egy bizonyos dolgot egy lánytól ... van ilyen ?

2019. aug. 17. 00:08
1 2
 11/18 LazyJones ***** válasza:
63%
Van, én is ilyen vagyok, de nincs erre a viselkedésre mostanság piac.
2019. aug. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én, én, én!
2019. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Akkor hogy a "van" helyett kicsit pontosabban megfogalmazzam :


Ha egy férfinak bejön egy nő akkor biztos hogy nem barátkozni akar vele! Arra ott vannak a férfi barátok. Egy nőt a párunknak szeretnénk ,és nem barátnak.

Az más tészta hogy van férfi,én is ilyen vagyok, aki szereti rendesen megismerni a hölgyet,és nem egyből ágyba akarja csak vinni...,tehát több randiban benne van , szererné mint embert megismerni.

Sajnos ez nagyon ritka, de női oldalról is. A média és a környezetünk mást sulykol belénk az utóbbi időkben...

2019. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
Persze. Mit szólsz egy baráti szexhez? :)
2019. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

8# Nekem sosem jut eszembe az a bizonyos "de megb@$5nám" gondolat olyan a nővel kapcsolatban, aki kiérdemelte a csodálatom, akit emberileg is nagyra tartok.

Sőt, minél inkább rajongok valaki iránt, annál nagyobb tisztelettel kezelem őt a gondolataimban, ahol nincs helye alpáriságnak.

2019. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%

Nekem eszembejut, hogy igen, ezzel a lánnyal szívesen cserélnék izzadságot.

És?

Egészséges férfinak igénye van a szexre, nem kell ezen cirkuszolni meg démonizálni. Ha az adott lánynak nincs szexre igénye, ismerkedjen aszexuális vagy impotens férfiakkal.

2019. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%

attól, hogy barátkozok valakivel, nem biztos, hogy lesz több is belőle

de ha tetszik a lány, akkor igen, megfordul a fejemben hogy lefeküdnék-e vele, nem tudom, ezen mi kivetnivaló van

ha a lány nem akarja, akkor nyilván nem lesz több, ha eredendően sexelni akarok, elmegyek hivatásoshoz és megoldom úgy

ha viszont többet akar, te meg semmi módon nem adod be a derekadat, egyszerűen keres majd mást

nem kell ezen csodálkozni, a férfiaknak fontos a sex

amelyik lánynak nem az, az vonuljon zárdába, ennyi

lehet engem is lepontozni a retardáltaknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál

2021. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból barátkozok, és ha kölcsönös a vonzalom akkor jöhet a következő szint. 39F
2021. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!