Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem lesz így szexben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz így szexben részem felnőtt nő létemre?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és még soha nem voltam férfival, még csak csók, ölelés szintjén sem, pedig már nagyon vágyok rá. Minden nap elképzelem, hogy milyen lesz az első és hogy bácsak megtörténne már. Mindennek az az oka, hogy csúnya az arcom, nagyon kerek fejem van (egy labdához hasonlít), ráadasul az arcbőröm sem szép, tele vagyok hegekkel, pattanásokkal és mitesszerekkel, hiába kenek rá bármilyen kencét. A testalkatom is lehetne jobb, sajnos combra hízós típus vagyok, kb. 5 kg súlyfelesleg van rajtam. Kezdeményezni nem merek senkinél, szerintem kiröhögnének. Bulizni nem járok, idegesít a sok részeg ember.

Képet nem küldök senkinek magamról!


2020. febr. 22. 14:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a magasság meg a kor nem lenne annyira lényeges kérdés, még talán írtam volna is, de így...
2020. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki nem akar megd*gni,akkor nem gondolod,hogy lejjebb kéne adni az elvárásaidat? Miért kell pont 180 cm feletti? 170 miért nem jó? Kicsit pocakos miért nem jó? Olyan elvárásaid legyenek, amiket te is tudsz nyújtani. Ha adoniszt keresel fehér lovon, akkor te is minimum Hamupipőke kinézetű legyél. Na már ha rondának írod le magad, akkor irány a kozmetikus/fodrász/körmös/edzőterem aztán pedig a saját szinteden keresgélj.
2020. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
3%
Sok csúnya nőnek van normális párja, férje, önbizalom, lazaság, jófejség kell, ennyi.
2020. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!