Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem lesz így szexben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz így szexben részem felnőtt nő létemre?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és még soha nem voltam férfival, még csak csók, ölelés szintjén sem, pedig már nagyon vágyok rá. Minden nap elképzelem, hogy milyen lesz az első és hogy bácsak megtörténne már. Mindennek az az oka, hogy csúnya az arcom, nagyon kerek fejem van (egy labdához hasonlít), ráadasul az arcbőröm sem szép, tele vagyok hegekkel, pattanásokkal és mitesszerekkel, hiába kenek rá bármilyen kencét. A testalkatom is lehetne jobb, sajnos combra hízós típus vagyok, kb. 5 kg súlyfelesleg van rajtam. Kezdeményezni nem merek senkinél, szerintem kiröhögnének. Bulizni nem járok, idegesít a sok részeg ember.

Képet nem küldök senkinek magamról!


2020. febr. 22. 14:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
30%
Sport, diéta és jó lesz az.
2020. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
29%

Vigyázz itt sok a pero....azt hiszik hogy társra vágysz.

Amúgy szerencse kell mindenhez a szerelemhez is.

2020. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Közel 2 éve dietetikus által összeállított étrend szerint élek, sikerült lefogynom 11 kg-ot, a maradék sajnos nem mozdul rólam. Mozogni otthon szoktam szobabiciklin.
2020. febr. 22. 15:10
 4/33 anonim ***** válasza:
74%

Hát mivel nem láttalak még, hogy hogyan is nézel ki, így nem is tudok véleményt formálni!

5kg súlyfelesleg még nem olyan, amit ne lehetne helyre hozni!

Amúgy rengeteg trükk van arra, hogy ki hozd magadból a maximumot!

Frizura váltás, öltözködés, smink, stb...


33/F

2020. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
79%
Az h kinek mi tetszik erősen szubjektív. Sportolj változatosabban. Pl menj úszni, kocogni is. Próbáld elfogadni magad és ki kell mozdulni a lakásból, mert a 4 fal kozott nem fogsz új embereket megismerni.
2020. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Amennyi kövér férfi van, nem az 5kg pluszod fog számítani. Hanem az, hogy ők is "kimaxolt" társra vágynak. Szóval nyugi, más nő is van így még rajtad kívül, hogy le se ejtik a férfiak.
2020. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
33%
Kicsit, kezd el pozitívabban nézni magad.
2020. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
22%
Valszeg magasan van a mérce. Kicsit lejjebb kellene adni, vagy tényleg egyedül maradsz és minnél idősebb leszel, annál jobban le kell majd adni. Vagy maradj egyedül.
2020. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező álljál le a tejtermékekkel, mogyoróval, dióval, stb.

Eredmény fogysz kicsit és a hegek is eltűnnek!

2020. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%

Nem feltétlenül bulizni, de valahova azért ki szoktál mozdulni? Nem is csak azért, hogy ismerkedj, de simán egyszerűen csak, hogy jól érezd magad. A férjem is úgy ismertem meg, hogy egyáltalán nem akartam ismerkedni senkivel, egyszerűen csak jól éreztem magam a barátaimmal, és voilá.

Egyébként amikor itt a magányos srácoknak adok tanácsot, nekik is azt szoktam mondani, hogy járjanak el társaságba, bármi olyan hobbi, ami társas, akár tánc, akár valami sport, akár sakk-klub, tökmindegy, de valami, ami rendszeres találkozásokkal jár nagyjából ugyanazokkal az emberekkel, akiket megismerhetsz és akikkel kialakulhat egy olyan viszony, ami túlmutat az "első ránézésre megítéllek" jellegű kapcsolatokon. Sajnos a nagy Ő nem fog bekopogtatni hozzád ismeretlenül az ajtón, muszáj vagy kilépni a komfortzónádból, ha párt szeretnél találni.


Egyébként internetes társkeresőkkel mi a helyzet? Ha nagyon introvertált vagy, nem mész sehova, nem is szeretnél kimozdulni otthonról, akkor én ennek is adnék egy esélyt.


Amúgy ha combra hízol, az még a szerencsésebb eset, téged az 5 kg plusz az inkább nőiesíthet, ilyen esetben biztos, hogy nem a külsővel van probléma.

2020. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!