Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezzel a doki valójában azt...

Ezzel a doki valójában azt közölte hogy még kicsit kislány vagyok felnőtt létemre?

Figyelt kérdés

Sztori: Kisebb műtét helyi érzéstelenítéssel. Sosem féltem az orvosoktól ahogy most sem, de szurira mindig beszédülök..

Tiszta fehér lettem a szokásos módon aztán ott nyugtatgatott, hogy nem lesz semmi baj. Mondtam nem félek de a szédülést gondolom annak tudta be. Mindegy a végén mondta hogy ügyes nagylány vagyok nem volt gond.


Én nem tudom nekem ez egy kissé olyan volt mintha pont azt közölné, hogy még valamiért mintha kislány lennék. Nem tudom lehet hülyeség ezért kérdezlek titeket. 23 vagyok egyébként látta a korom mikor írta az adatokat a műtét előtt.


2020. jan. 7. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Ennél nagyobb problémád ne legyen az életben.


Lehet nagylányt mondott, mert nagylány vagy, de mivel ezen lovagolsz lehet mégsem.

2020. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a lebszást :)


Tényleg érdekel most ez, már más is mondta nekem ugyanezt "ügyes nagylány vagy" ezért kérdezném.

2020. jan. 7. 17:07
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
A szuri az az injekciót jelenti? Igen, kicsit kislány vagy még, de ez nem baj.
2020. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Biztos, hogy 23 vagy és nem 13? Az írásod nem erre vall..
2020. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"A szuri az az injekciót jelenti?"


Miért savazol? Miért nem lehet beszólás nélkül válaszolni egy kérdésre amire kíváncsi a kérdező?


Ti nagyon felnőttek.. ;)

2020. jan. 7. 17:36
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Azért mondta, mert ügyes nagylány vagy. De ha a gyakoris kérdésedet olvasná, akkor nem mondana ilyet. “Szuri”
2020. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szóval a szuri miatt?


Gratulálok nektek!

2020. jan. 7. 17:59
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Nekem azért tűnsz nagylánynak, mert teljesen magadra veszed a válaszolókat, amit általában a tini lányok szoktak, mert nagyon érzékenyek minden kritikára, és azonnal vitába szállnak.


Lehet kislányosan nézel ki, vagy olyan a hangod, öltözködésed. Nekem az új munkahelyen a kíváncsiskodásom a munkával kapcsolatban annak tudták be sokszor hogy ideges vagyok és parázok.

2020. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
nagyon jó válaszok xdd
2020. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Egyszerűen hülye vagy!

Ennyi.

2020. jan. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!