Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem megy elszakadni a...

Miért nem megy elszakadni a múlttól?

Figyelt kérdés
Oké tudom, hogy még ráérek ezen stresszelni 14 évesen de nem akarok felnőni! Annyira jó gyerekkorom volt, jó körülmények között nőttem fel, szerető családban, tényleg bárki megirigyelhetné az akkori életem. Gyönyörű kislány voltam most meg szépnek sem érzem magam...( mások szerint semmit nem változtam, csak annyi hogy most van rajtam kb. 3-4 kiló felesleg) :/ Azóta elköltöztünk abból a városból ahol "felnőttem", az ország túlsó részére és hiányzik a másik hely. És úgy mondd nem tudom hova rakni magam. És rátesz még egy lapáttal, hogy most ballagok ami szintén arra utal, hogy bye- bye gyerekkor :( Amikor anyának és apának mondom ezt akkor azt mondják, hogy "ne stresszeljek már, még ráérek" vagy "hidd el jó lesz az is, ha bulizni fogsz járni" vagy "soha semmi nem lesz ugyan az , fogadd el!". De ha nem megy elfogadni?Vagy ha nem akarok bulizni járni? Lehet hogy pont ezért van az hogy kislányos vagyok(ezen azt értem hogy külsőleg is, és úgy is viselkedek pl: meséket nézek, játszok az öcsémmel, rengeteg plüssöt és játékot gyűjtök). :/ Ez nem baj? :/

2016. jún. 2. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, sőt, te 14 évesen még tényleg fiatal (kis)lány vagy, szerintem tök jó, hogy nem állsz be a sorba és nem vagy olyan koravén, mint sok korodbeli, akik ennyi idősen már a felnőttek életét élik. Az is normális, hogy hiányzik az a hely, ahol a boldog gyerekéveidet töltötted. Én akárhányszor visszamegyek oda, ahol felnőttem, boldog vagyok és mindig az lesz a legkedvesebb hely, akárhova is költözünk.
2016. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így érzek ha akarod írj privátban

14/f

2016. jún. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!