Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezzel a doki valójában azt...

Ezzel a doki valójában azt közölte hogy még kicsit kislány vagyok felnőtt létemre?

Figyelt kérdés

Sztori: Kisebb műtét helyi érzéstelenítéssel. Sosem féltem az orvosoktól ahogy most sem, de szurira mindig beszédülök..

Tiszta fehér lettem a szokásos módon aztán ott nyugtatgatott, hogy nem lesz semmi baj. Mondtam nem félek de a szédülést gondolom annak tudta be. Mindegy a végén mondta hogy ügyes nagylány vagyok nem volt gond.


Én nem tudom nekem ez egy kissé olyan volt mintha pont azt közölné, hogy még valamiért mintha kislány lennék. Nem tudom lehet hülyeség ezért kérdezlek titeket. 23 vagyok egyébként látta a korom mikor írta az adatokat a műtét előtt.


2020. jan. 7. 16:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10. Úgy látom neked is jutott belőle rendesen. ;)
2020. jan. 8. 08:33
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
Akkor úgy, hogy megértsd. Igen, arra gondolt, hogy a korod ellenére mennyire hisztis kislányként viselkedsz. De ez a kérdésből és a reakciókból is látszik.
2020. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Túlérzékeny avgy és hisztis, ezek bizony gyerekes vonások. Majd kinövöd.
2020. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem feltétlenül akart "gyereknek" minősíteni. Lehet csak egyszerűen kedves akart lenni, és így tudta kifejezni magát.

Meg pl esetleg ezzel lezárni az oltást, és megnyugtatni , hogy már vége van.

2020. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*szal hogy már túl vagy rajta.
2020. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

"Túlérzékeny avgy és hisztis, ezek bizony gyerekes vonások. Majd kinövöd."


Ezt már hová nőné ki ??

23 évesen már régen megállt a fejlődése!

2020. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem is 23 évesen nagylánynak hívott a műtősnő. A 2 évvel azelőtti műtétnél meg kislánynak hívott majdnem minden orvos.
2020. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!