Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem lesz így szexben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz így szexben részem felnőtt nő létemre?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és még soha nem voltam férfival, még csak csók, ölelés szintjén sem, pedig már nagyon vágyok rá. Minden nap elképzelem, hogy milyen lesz az első és hogy bácsak megtörténne már. Mindennek az az oka, hogy csúnya az arcom, nagyon kerek fejem van (egy labdához hasonlít), ráadasul az arcbőröm sem szép, tele vagyok hegekkel, pattanásokkal és mitesszerekkel, hiába kenek rá bármilyen kencét. A testalkatom is lehetne jobb, sajnos combra hízós típus vagyok, kb. 5 kg súlyfelesleg van rajtam. Kezdeményezni nem merek senkinél, szerintem kiröhögnének. Bulizni nem járok, idegesít a sok részeg ember.

Képet nem küldök senkinek magamról!


2020. febr. 22. 14:45
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nem ülök egész nap otthon. A munkatársaim egy részével nagyon jó a viszonyom, szoktunk munka után is közös programokat csinálni. Barátnőimmel is szoktunk menni moziba, kávézóba, vásárolni stb. Minden héten egyszer eljárok pókerezni, ott vegyesen vagyunk fiúk-lányok. Mindenki a havert/barátot látja bennem maximum, de ugye munkatárssal nem szerencsés kapcsolatba kezdeni, a pókeres srácok nagy része kapcsolatban él, többiek nem az eseteim. Minden nap nézegetem instán és facebookon, hogy mások milyen jó képeket tesznek fel magukról, ilyen csúfsággal, mint én elég égő lenne bárhol is negjelennie egy férfinak.
2020. febr. 22. 16:52
 12/33 anonim ***** válasza:
92%

Hát amíg saját magadról így vélekedsz, addig ez szépen ki ül az arcodra is, ami már önmagában nem vonzó se ki számára!

De mint mondtam, mindenen lehet javítani, formálni...



#4-es voltam!

2020. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
96%

Mivel csak a leírásod alapján tudunk tanácsot adni, így én azt mondanám, hogy:

láthatóan frusztrál téged a kinézeted. Ha tényleg olyan rossz állapotban van a bőröd, mint mondod, akkor ne kencékkel kenegesd, hanem bőrgyógyászt keress fel, mert lehet hormonális eredetű a probléma, ez az egészséges hormonháztartás miatt is fontos, és talán az önbizalmadat is növelné. De hidd el, a férfiak többségét marhára nem érdekli egy-két pattanás vagy heg. :)

+5 kiló az jóformán meg se látszik, ezen ne aggódj.


Az önbizalmaddal vannak problémák, ezt próbáld meg növelni. Találd meg magadban/ magadon a pozitív tulajdonságaidat, és azokra összpontosíts.

2020. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
15%

Ja és amúgy nem ismertem még nagyon olyan lányt, akit megreszelni sem akarna senki!

Valamint mindenkinek megvan a párja, csak javíts a hizzáállásodon is!

2020. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Ami az internetes ismerkedést illeti, próbálkoztam egy ideig Tinderen, összesen 8 srácot húztam jobbra, ők mindannyian nagyon szimpatikusak voltak és egy db match sem lett belőle, mikor Tinderező ismerőseim halomszámra matchelnek pasikkal. Ez is azt bizonyitja, hogy az ellenkező neműek hogy vélekednek rólam.
2020. febr. 22. 17:05
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen csak az insta modell kinézetű nők gyűjtik halomra a matchet, nekem átlagos kinézettel ugyan nem volt egy halom matchem. És akikkel volt, azokra is nekem kellett ráírnom, mert ők aztán egy sort se. Szóval messze menő következtetést ezekből ne vonj le a külsődre nézve.
2020. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
94%
Csak a szűkebb ismerősi körömet nézve kapásból van legalább három lány, akik komolyabb hátrányokkal rendelkeznek, mint amiket felsoroltál, mégis boldog kapcsolatban/házasságban élnek. Az egyikük egy rendellenességgel született, ami a kinézetére, a járására és a beszédére is hatással van, mégis vőlegénye van. Ebből kiindulva nem hiszem, hogy a kinézeted miatt nem kellenél senkinek, és szoronganod kéne. Fontos, hogy ne hidd el az itteni frusztrált hárpiáknak, hogy még a csúnya, kövér férfiaknak is kizárólag csak a topmodellek kellenek. Az általam említett lányok teljesen normális megjelenésű férfiakkal vannak kapcsolatban, nincs miért aggódnod, senki nem fog kiröhögni, ha ismerkedni akarsz velük.
2020. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ja, el ne hidd, egyből frusztrált harpia az, aki leírja, hogy ne aggódj amiatt, hogy nincs ezer matched Tinderen.
2020. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
#18, a #6 válaszra írtam, a tinderes dologgal egyetértek.
2020. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Ha az Insta-modellekre szeretnék hasonlítani, ahhoz annyit kellene fizessek, hogy még egy pályakezdő plasztikai sebész is élete végéig boldogan élhetne belőle 0 munka mellett. Ennyi pénzem meg nincs, így ez reménytelen. Az sem könnyíti meg a helyzetemet, hogy egy 27 négyzetméteres egérlyukban (hivatalos nevén albérletben) élek, nem hiszem, hogy bármelyik férfi szívesen jönne ide. Nem írtam még egy sor dolgot, ami az ismerkedési esélyeimet csökkenti: natancsbőrös a fenekem és a felső lábszáram, a hízás-fogyástól stíráim vannak, emiatt nyáron 30+ fokban is kizárt a rövidnadrág vagy rövidebb ruha, ha emberek közé megyek (maximum itthon, ahol senki nem látja). Az 5 kg plusz pedig a fogyási terv szerinti plusz, ahhoz, hogy normál alkat legyek. A csinoshoz legalább 10-et kellene fogyjak még. Mozgásról is tudom, hogy jóval többet és változatosabban kellene, de nem bírok úgy edzeni, hogy mások is látnak közben. Ráadásul 1 éve volt bokaszalag-szakadásom (túrázás közben rosszul léptem), rettegek, hogy nehogy újra előforduljon, mert pokoli kínokkal járt.
2020. febr. 22. 19:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!