Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem lesz így szexben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz így szexben részem felnőtt nő létemre?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és még soha nem voltam férfival, még csak csók, ölelés szintjén sem, pedig már nagyon vágyok rá. Minden nap elképzelem, hogy milyen lesz az első és hogy bácsak megtörténne már. Mindennek az az oka, hogy csúnya az arcom, nagyon kerek fejem van (egy labdához hasonlít), ráadasul az arcbőröm sem szép, tele vagyok hegekkel, pattanásokkal és mitesszerekkel, hiába kenek rá bármilyen kencét. A testalkatom is lehetne jobb, sajnos combra hízós típus vagyok, kb. 5 kg súlyfelesleg van rajtam. Kezdeményezni nem merek senkinél, szerintem kiröhögnének. Bulizni nem járok, idegesít a sok részeg ember.

Képet nem küldök senkinek magamról!


2020. febr. 22. 14:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Oh ha saját albérleted van, oda már szívesen járnának fel dgni. Tedd fel így társkeresőre, hogy egyedül élsz, saját albérlet stb, egyből lesz egy csomó jelentkező.
2020. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Ez az átlag, ebben semmi egyedi nincs, majdnem mindenki albérletben él a korosztályomban Budapesten.
2020. febr. 22. 19:37
 23/33 anonim ***** válasza:
Azért a pesti albérlet árakat ismerve ezt erősen kétlem :D max szobát bérelnek.
2020. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Az a felesleg nem sok, ami rajtad van. Nekem az arc és ilyen külsőségek nem lényegesek, engem csak extrém elhízás zavarna és szerintem vannak még így sokan.

Van olyan, hogy bizonyos ételek fogyasztásakor fokozódnak a bőrproblémák tünetei (mitesszerek stb).

2020. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Baromi magasak az albérletárak valóban, kész rablás. De hangsúlyozom, hogy mindössze 27 négyzetméteren élek, ami egylégterű, azaz ággyal, bútorokkal, konyhával, fürdòszobával, wc-vel együtt ekkora, nem sokkal nagyobb, mint 1 szoba+ közös helyiségek másnál.
2020. febr. 22. 19:58
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el senkit akit érdekel,hogy mekkora lakásban dug téged meg,ha meg komoly kapcsolatról beszélünk, akkor meg pláne, hogy ez másodlagos!

A striák, és narancsbőrről, meg annyit, hogy nem 1 ilyen csajt láttam meztelenül, és mindegyikre állt...

Egy férfi ha akar tőled valamit, legyen az bármi, az nem a hibáidat fogja keresni, hanem úgy vagy jó neki, ahogy vagy.

Mostmár tényleg kíváncsi lennék, hogy nézel ki, de szerintem neked súlyos önértékelési gondjaid vannak inkább.


F

2020. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
92%
nagyon válogatós vagy,nem akarsz te dug.i
2020. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy elvárásaim: barna haj, barna szem, borosta vagy szakáll, átlagos testalkat (se vékony, se pocakos ne legyen), 180-200 cm közötti magasság és 27-30 közötti életkor, valamint legyen benne valami, ami megfog és persze ne az ország másik felén éljen.
2020. febr. 23. 06:36
 29/33 A kérdező kommentje:
További válaszokat szívesen olvasnék még a kérdésemre!
2020. febr. 23. 09:22
 30/33 anonim ***** válasza:
93%
Kamu.
2020. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!