Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tartósan egyedülálló srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartósan egyedülálló srácok! Nektek is púp lenne a hátatokon újból egy nő?

Figyelt kérdés

Voltak barátnőim. Évek óta senkim nincs, de megmondom őszintén, nem is hiányzik mindenáron. Van időm mindenre, azt csinálok, amit akarok és akkor, amikor magyarázkodás nélkül, kedvemre fekszem-kelek, amikor nekem jó, több pénzem is marad havonta, nincs hisztéria, cirkusz, nem velem akarja eléretni a nő azon vágyait, álmait, amiket ő nem volt képes magától elérni. Pl. mikor lesz saját lakás, gyerek stb.?

Komolyan, jó, ha szeretek és szeretve vagyok, kicsit félek is, hogy annyira megszoktam az egyedüllétet, a magányt, hogy már nem is lennék képes újból alkalmazkodni egy nőhöz. Ahhoz nagyon jó nőnek kellene lennie lelkületre, érzésvilâgra, értékrendet illetően, nem is küllemre. De, amit látok mindenhol, hogy milyen gusztustalan mentalitású, gyökér nők vannak...pfff, elmegy a kedvem, mielőtt megjönne.


32f


2020. febr. 4. 23:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Nőként teljesen egyetértek veled, nincs útban senki, sosem kell alkalmazkodni, és több időd, pénzed marad magadra. Ja, és senki nem zabálja ki a hűtőből amit este terveztél megenni.


35/n

2020. febr. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem, Nekem áldás...
2020. febr. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nekem jó lenne.
2020. febr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Én is kb. úgy vagyok vele, ahogy te. A külsőm miatt egy nő sem vesz férfiszámba, de egyre inkább rájövök, hogy ez inkább áldás, mint átok. Tudok félretenni a fizetésemből, nem idegesít állandóan egy nő, szabadon dönthetek a dolgaimról, van szabadidőm. Ha szex kell, elmegyek prostihoz, és még úgy is sokkal jobban járok anyagilag.
2020. febr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Az én válaszom valószínűleg nem lesz releváns a kérdésben, mert még nem volt barátnőm. De én is úgy érzem, hogy nem hiányzik. Már túlságosan hozzászoktam egyedülállósághoz, képtelen lennék kötődni és alkalmazkodni valakihez. Na meg elnézve a szűkebb és tágabb környezetemet, egy-egy kivételtől eltekintve, elég lehangoló amit látok. Inkább tűnik fegyverszünetnek egy háborús övezetben, mint párkapcsolatnak. Szóval nem is ösztönöz semmi, hogy változtassak ezzen.
2020. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
59%
Mivel én még ennek a párkapcsolatosdinak a pozitív oldalát nem láttam, ezért az lenne.
2020. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig elgondolkodom, hogy most akkor szingli leszek, de mindig akad valaki, akit éppen fűzök. De, valóban jó volt a szingli lét, mindenre volt időm, nem nyavalygott senki.


Igaz, amikor valakivel tényleg együtt akartam lenni, akkor kis túlzással a nyavalygása is kedves volt.

2020. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!