Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tartósan egyedülálló srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartósan egyedülálló srácok! Nektek is púp lenne a hátatokon újból egy nő?

Figyelt kérdés

Voltak barátnőim. Évek óta senkim nincs, de megmondom őszintén, nem is hiányzik mindenáron. Van időm mindenre, azt csinálok, amit akarok és akkor, amikor magyarázkodás nélkül, kedvemre fekszem-kelek, amikor nekem jó, több pénzem is marad havonta, nincs hisztéria, cirkusz, nem velem akarja eléretni a nő azon vágyait, álmait, amiket ő nem volt képes magától elérni. Pl. mikor lesz saját lakás, gyerek stb.?

Komolyan, jó, ha szeretek és szeretve vagyok, kicsit félek is, hogy annyira megszoktam az egyedüllétet, a magányt, hogy már nem is lennék képes újból alkalmazkodni egy nőhöz. Ahhoz nagyon jó nőnek kellene lennie lelkületre, érzésvilâgra, értékrendet illetően, nem is küllemre. De, amit látok mindenhol, hogy milyen gusztustalan mentalitású, gyökér nők vannak...pfff, elmegy a kedvem, mielőtt megjönne.


32f


2020. febr. 4. 23:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok srác, de nagyon sokáig egyedülálló voltam, és tényleg nehéz, furcsa néha alkalmazkodni egy partnerhez, új élethelyzethez, viszont rengeteg boldogsággal is jár, úgyhogy csak emiatt azért ne tegyél le róla teljesen szerintem :) De a hozzáállásod nem rossz, legalább nem vagy megkeseredve mint olyan sokan. Jó, ha tudja valaki egyedül is jól érezni magát. Az szerintem partnerrel is jól fogja tudniérezni magát, ha mégis úgy adódna.
2020. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Alapvetően nem, de együtt élni nem tudnék senkivel a világon. Mármint úgy, hogy "mindig" egy helyen lenni meg ilyesmik. Egy elég nagy házban esetleg, ahol nem kell mindig egy szobában lenni, vagy olyan helyen ahol azért látni-hallani egymást. Ahol van egy saját privát tér. Egy erőd az erődön belül.


Illetve anyagilag nem bírnám. Nem úgy értve, hogy "mindegyik a pénzre hajt" vagy ilyesmi, hanem akkor sokkal több dologra kellene költeni, ami nem menne, mert nincs miből. Nem is lesz soha.

2020. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóképpen vagyok, mint te. A legutóbbi kapcsolatomnak azért lett vége, mert egyszerűen minden időmet le akarta kötni a lány, hiába beszéltem vele erről. Utána randizgattam egy lánnyal, majd amikor feltettem magamnak a kérdést, hogy kell-e megint egy újabb kötöttség, akkor arra jutottam, hogy inkább nem. Ez 3 éve volt, azóta is tökéletesen megvagyok egyedül.


30/F

2020. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Első vagyok, privátra válaszolva, egész életemben egyedülálló voltam, most van először partnerem.
2020. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem vagy egyedül ezzel a már-már megrögzött agglegény felfogással. Mondjuk nekem huszonévesen volt egy barátnőm akivel elég komolyan terveztünk már mindent (eljegyzés, gyerekek, stb.), együtt is éltünk. Ő végül lelépett valami másik csávó miatt, majd jött néhány párkapcsolat nélküli év, és ha alakult is volna valami egy csajjal kihátráltam, mert messze nem tudnék már úgy alkalmazkodni egy nőhöz ahogy korábban (ahogy te is írtad...) Kezdek végképp lemondani a gondolatról hogy valaha még családom lesz. Huszonévesen még sokkal képlékenyebb az egész, sokkal könnyebb egy igazi társat találnod, utána már teljesen más az egész. De cáfoljon meg nyugodtan aki nem így tapasztalta..
2020. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Én sajnos nem tudom megcáfolni. :(( Teljesen így van ahogy írod. Valaki más?


N

2020. febr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Nekem két barátnőm volt. Nem sok közös volt bennük, de rövid idő múltán mindkettőből előjött a b...tathatnék, attól fogva bármit csináltam, semmi sem volt jó, a legapróbb hülyeségekbe is belekötöttek.

Ismerősi körömben ugyanez a tapasztalat. Tévhit, hogy a nők csak a pénzre, vagy a külsőségekre mennek, viszont azt mindenhol látom, hogy a pasi hobbijai, szabadidős kedvtelései lassanként tiltólistára kerülnek - sértődés forrásaivá válnak. Aki nem szakít, egyre inkább belekeseredik ebbe.

Egyébként nekem nincs bajom a nőkkel. Akiket közelebbről ismerek, normálisak, lehet velük beszélgetni, hülyéskedni.

Mintha a barátnő szerep késztetné rá őket, hogy terrorizálják a másikat. Egész odáig nincs semmi baj velük, de utána...Ezért jobb nekem így, ahogy.

2020. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Ó, itt annnnyira boldog mindenki pár nélkül, meg akkora púp a nő, hogy idejöttetek nyavajogni. Hihető. ;'D
2020. febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%

Már hogy a bánatba kéne egy nőnek egyedül magától elérnie azt, hogy gyereke legyen meg lakása? Az élet természetes rendje, hogy ezt egy házaspár éri el együtt, nem?hihetetlen mi zajlik a mai férfiak agyában

..

2020. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem lenne párom, bevallom nekem se lenne kedvem hozzá per pillanat. Túl sok a számomra buta ember és nincs kedvem ezzel bajlódni hogy az intelligensekben meg megvannak e azok az értèkek amik szintén fontosak számomra.

Egyetértek.

2020. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!