Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék egyedülálló anyukáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék egyedülálló anyukával ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, de nem lehet gyerekem. Ezt kár kivesézni, meg megoldásokat találni rá, így ez a kérdés szempontjából igazából irreleváns.

Szeretnék gyereket, de mivel saját erőből ezt nem tudom megoldani, így olyan párt keresek, akinek már van. Hol tudnék gyerekes anyukával ismerkedni? Az ilyen játszóterek, meg egyéb helyeket hagyjuk, még a végén pedofilnak néznek, meghát nem lehet mindenkihez odamenni, hogy "egyedülálló vagy?" :) Ment már tönkre emiatt kapcsolatom, hogy nem tudtuk megoldani a gyerek kérdést, így ezért keresnek gyerekkel rendelkező párt. (Igen, örökbefogadás is opció, de úgy is nehéz ismerkedni, hogy "szia, nem lehet gyerekünk, így is érdekellek?". Akkor hasonló problémájú hölgyet kéne felkutatni, ami ugyanúgy kérdéses, mert ilyen információt nem sokan írnak ki magukról) 32F



2019. dec. 30. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresők dugig vannak 1-2 gyerekes "anyukákkal".

Az már más kérdés, hogy milyen igényeik vannak....

2019. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt! :D Pár naponta érkezik olyan kérdés, hogy miért nem kellenek a gyerekes nők a férfiaknak.
2019. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, társkeresőn sok ilyen van pl.
2019. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Találhatsz abban az esetben ha amúgy a gyermektelen nőknèl is népszerű vagy! Mert a kisanyukáknak sem kevesebb az igénye/ elvárása a férfit illetően.
2019. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Társkereső oldalakon túl vagyok sajnos, nem sok eredményt hozott.
2019. dec. 30. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Társkereső oldalak teli vannak 1-2 gyerekes anyukákkal. Pl. randivonal

De itt is sok ilyen kiírást láttam.

Viszont az sem mindegy, hogy gyereked impotencia miatt nem lehet, vagy csak a spermáid életképtelenek. Ugyanis a gyerekes nők is szeretnek szexelni.

2019. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére impotencia még nem súlyt engem.:)
2019. dec. 30. 19:32
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk itt nálam
2019. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azóta eltelt majdnem két év és kiemelted kérdést. Miért ?
2021. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Azóta már megy a j/ly? (“az impotencia nem súLYt engem”)
2021. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!