Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy független nő miért titkolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy független nő miért titkolja a párkapcsolatát 1 éve?

Figyelt kérdés

Szóval, én is független vagyok és ő is. Ez nem csak szexkpcsolat mert mindenben segítünk egymásnak és nagyon szeretünk csókolózni.. a facebookon is csak egymással vagyunk elfoglalva ha nem látjuk egymást. De egyedülálló a státusza mai napig. A válasz mindig az,hogy akkor lesz valakivel is hivatalosan kapcsolatba ha egy házban élnek majd és megtörténik

az összeköltözés. Szerintetek?


2020. febr. 2. 22:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj te szerencsetlen:D ha mindenkinek azt mondja hogy csak barátok vagytok akkor az ő részéről ez csak egy szexkapcsolat és NEM vagytok egy pár:D
2020. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkinek azt mondja csak barátok vagytok, akkor ez nem párkapcsolat részéről. Nem ártana tisztáznotok a kapcsolatotok természetét 1 év után!
2020. febr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

1.Akkor ne kétszínűsködjön nekem..

2.Miért rabolja az éveimet ha nem akar semmit? Közel 50 éves élettapasztalt nő! És nem egy buta alja ember semmilyen téren! Én sokkal fiatalabb vagyok.

2020. febr. 3. 01:26
 14/16 anonim ***** válasza:

Van közös képetek? Ha igen, akkor tedd fel a profiljába és várd a reakcióját!

Volt egy 53 évesbarátnőm, aki folyton sírt, hogy a facebookon állandóan ismerkedni akarnak vadidegenek vele. Mikor meg feltettem közös képet, akkor percek múlva már írt, hogy szedjem le! Tiszta hiszti volt, és később ki is derült, hogy volt valaki akivel ismerkedett.

44F

2020. febr. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Dehogy van. Nincs közös képünk,de nem hiszem,hogy ismerkedik mert ahol dolgozik cssk nők vannak, munkaidön kívül meg vagy személyesen vagyunk együtt vagy facen,de soha nem várakoztatna meg az írásssl egy másodpercet sem Na meg messenger hívásbsn nyomjuk legtbbször már.
2020. febr. 3. 05:30
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Te vagy az a kérdező, aki máskor a férjnek adja ki magát és azon háborog, hogy miért mászkál az exe egy fiatal pasival, akivel sokszor látják együtt, de mégis azt állítja, hogy nincs kapcsolatban. Gondolom, így próbálsz meg más választ kapni a kérdésedre. Szex kapcsolatban vagytok,vagy barátság extrákkal. Ennyi.
2020. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!