Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lèteznek egyàltalàn független...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lèteznek egyàltalàn független szuverèn egyedülállò nők, akik nem szerelmesek titkon valakibe, vagy nem szeretők, vagy nem az exük után sòvárognak? Tehàt akinek nincs az èletèben fèrfi?

Figyelt kérdés

Megismerek egy nőt, biztos kiderül ròla hogy vagy titokba szerelmes egy szàmàra elèrhetetlen pasiba, vagy szeretője valakinek, vagy kever a munkatàrsàval-fönökèvel, vagy az ex utàn vàgyakozik, vagy mèg benne van egy rossz kapcsolatba de nem mer szakitani mert fèl az egyedüllèttől....


Van egyàltalàn olyan nő akinek az èletèben nincs senki azaz teljesen független èletet èl??


2019. jún. 24. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2019. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Nincs olyan.
2019. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Apácák például.
2019. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De többségüknek általában gyerekek vannak az életükben.
2019. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk ilyen vagyok.
2019. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

En is ilyen vagyok. Gyerekem sincs!

Nem azt mondom, hogy nem szeretnek egy ferfit, de az atelt tapasztalataim utan mar husszor meg fogom gondolni, hogy kivel mibe megyek bele.

Meg most igazabol bele se fer a dolog iskola miatt.

2019. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltak ilyen időszakaim. Nálam vagy lángoló szerelemmel teli komoly kapcsolat vagy semmi. Tehát ha éppen nem volt olyan férfi, aki elvarázsolt akkor nem volt férfi az életemben. Persze, mivel mindig komoly, hosszú kapcsolataim voltak nyilván volt bennem egyfajta hiányérzet meg kötődés az exeim felé, de nem olyasmi ami hatással lett volna a következő férfira az életemben. Nem voltak olyan vágyaim, hogy hátha megkeres és akkor újra összejövünk vagy ilyesmi. A kavargatás meg ugye soha nem játszott nálam.
2019. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de kisgyerekes anya.
2019. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!