Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 40 körüli egyedülálló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 körüli egyedülálló, gyerektelen nők egy része miért "mászik rá" mindenkire (valaki más társára is)? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Saját gyereket szeretnének és hát az óra tudod.

Tempus fugit. Nekem is volt hasonló "élményem" egy 35-ös nővel.

2019. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Kapuzárási pánik.
2019. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
1+2 es válasz+f...hiány.
2019. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Kapuzárási pinák
2019. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

akarkire?


ram nem masznak


nyilvan még ketsegbeesettsegukben sem adnak lentebb az igenyeikbol csak a buszkesegukbol,azaltal h kezdemenyeznek

2019. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Aki rámászik más társára az annyit is ér, akárhány éves is. Mondjuk inkább a 20 éves aranyásók szoktak rámászni más gazdag férjére. 30 fölött ritkák az egyedülálló aranyásók, mert akkor már lenne gazdag öreg férjük. Gondolom megtetszett valamelyik a férjednek, ne hízz el és akkor nem fogja őket bámulni helyetted.
2019. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Akár 40 körüli, akár fiatalabb vagy idősebb, akár van gyereke, akár nincs - azért "mászik rá" (csak idéztelek, de nem ezt vallom), mert társra vágyik és vele együtt mindenre, amit egy társ nyújt.

Ffi.

2019. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Rájött, hogy már nem kelendő mint nő és bepánikolt.
2019. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves 6! Nem a férjemnek tetszett meg, fordított a helyzet: egy a kérdésben említett típusú nő "kelleti magát" a párom előtt... pedig szerintem találhatna egyedülálló férfit is. De rajta kívül is láttam már példát ilyen viselkedésre és értetlenül állok az esetek előtt. Ennyire nincs tartásuk vagy mi lehet ennek az oka?

Ja, és nem vagyok elhízva. :)

2019. jún. 9. 15:16
 10/17 érdeklődő63 ***** válasza:
100%
ugyan azért mászik rá egy 40 es nő 'mindenkire' amiért terád mászik egy egyedülálló manus. gondolj vissza hányan próbálkoztak nálad
2019. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!