Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 felé közeledő, vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 felé közeledő, vagy már afeletti egyedülálló nők tényleg selejtek?

Figyelt kérdés

Olyanokat olvastam az egyik kérdésnél, hogy nincs életcéljuk, csak "bulikázni" akarnak, vedelni, nem alkalmasak anyának, bár nem is akarnak gyereket, csak az érdekli őket, hogy éljenek, mellette pedig teljesen egysíkú személyiséggel rendelkeznek.

Én is 30 felé közelítek, már elég régen egyedül vagyok, de nem érzem úgy, hogy lefedném ezt a kategóriát, aki nem akar semmit az élettől és nem lenne benne több magamutogatásnál. Attól még én is selejt vagyok? Szeretnék majd gyereket inkább kevesebb, mint 10 éven belül, normális munkám is van, de párt egyszerűen nem találok. Velem van a baj, tényleg selejt vagyok, ezért nem véletlen, hogy "keltem el"?


2019. jún. 9. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Én későn érő vagyok de majd én is találok párt 26f nem is csókolóztam
2019. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Ezt azok a nők állítják, akik 18-20 évesen otthagyták az iskoláikat, vagy bele sem kezdtek semmibe, mert felcsináltatták magukat az első arra járó fickóval, 30 évesen pedig ott tartanak, hogy 2-3 gyerekkel egyedül vannak, csórók, nincs munkahelyük/munkatapasztalatuk, és a kutyának sem kellenek.


Ma teljesen természetes, hogy egy nő tanul, karriert épít, és családot csak akkor alapít, ha megfelelő hátteret tud neki biztosítani.


Ne érezd magad selejtnek olyanok miatt, akik fiatalon elcseszték az életüket!

2019. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Mitől lennénk azok? 28 leszek. Voltak kapcsolataim, főként pár évesek. Nem működtek, hiába szerettem volna. Ilyen,olyan okokból. Bulika meg vedelés...:D Egy majdnem 30-as már nem itt tart, nagy átlagban.

Hogy jó-e egyedül? Nem feltétlen.

Jó lett volna valamelyik exel megállapodni, családot alapítani,majd boldogtalanul élni,esetleg társas magányban? Ez a legrosszabb opció.

2019. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
Az, hogy nem alkalmasak anyának, ezt én is aláírom, a többi nem feltétlen állja meg a helyét. Nem kell mindent elhinni, amit fellőnek az Urban legend kategóriába...
2019. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Igen, az vagy. Nem véletlenül maradtál vénlány. A cumi az egészben hogy innentől exponenciálisan zuhan az értéked a piacon.
2019. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Én 20 évesen szültem, boldog a családunk, csodálatos férjem van, megvan mindenünk és nem bánom, hogy gyerekek mellett tanultam. Lehet mindent egyszerre is. Mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni. Egy nettó fröcsögő baromság, hogy ha fiatalon alapítasz családot, vége az életnek és csak csóró lehetsz. Ezt azok mondják, akiknek nem jön össze így az élet. A többség erre vágyik, még ha tagadja is. Valahogy őket látom mindig sírni - ríni, nem magamat. 😁
2019. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Ezt te sem kérdezed komolyan. :)

Nem selejtek,csak hoztak egy döntést.Jót,vagy rosszat,majd elválik,az ő életük.


Te sem vagy selejt,gondolom,azért nem "keltél el",mert nem felel meg bárki,akinek pénisze van.Külső(társadalmi/szülői) nyomásra belemenni egy szar kapcsolatba,nagyon hülye ötlet.


Ez az oldal(is) tele van gyakorló idiótákkal,akik le akarják vezetni a frusztrációjukat.Minden véleményt kezelj fenntartással.

2019. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy a nő selejt 30 fölött ha nem kelt el, ezt egy társaságba hallottam először egy pasitól akit szivattak a haverjai, és nem szerették őt igazán. Ment haza a barátnőjéhez, és nyuszi volt annyit mondani hogy megyek mert ahhoz van kedvem, és így magyarázkodott a haverjainak, hogy mennem kell, meg kell tartanom őt, mert aztán nem lehet találni, mert aki 30 fölött nem kelt el az selejtes. Ilyen kis nyünyünyü feje volt és vékony hangja, bár elvileg jóképű volt de semmi férfiasság nem volt benne. Haverjai csak ráhagyták, jóvan menjél kitérdekel. Aztán láttam a barátnőjét 25 éves de olyan kiélt feje van kinéz vagy 35-nek is, jól beválasztott a gyerek. Az ilyenek aztán mindenhol terjesztik ezt, tipikusan ez a fajta aki semmi mással nem tud elismerést kivívni egy társaságban csak ezzel próbálkozik, de mondjuk ezzel se sikerül csak nem veszi észre.
2019. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Nem mint, de úgy 70% idézőjelesen az.

32/f

2019. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
mind*
2019. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!