Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 felé közeledő, vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 felé közeledő, vagy már afeletti egyedülálló nők tényleg selejtek?

Figyelt kérdés

Olyanokat olvastam az egyik kérdésnél, hogy nincs életcéljuk, csak "bulikázni" akarnak, vedelni, nem alkalmasak anyának, bár nem is akarnak gyereket, csak az érdekli őket, hogy éljenek, mellette pedig teljesen egysíkú személyiséggel rendelkeznek.

Én is 30 felé közelítek, már elég régen egyedül vagyok, de nem érzem úgy, hogy lefedném ezt a kategóriát, aki nem akar semmit az élettől és nem lenne benne több magamutogatásnál. Attól még én is selejt vagyok? Szeretnék majd gyereket inkább kevesebb, mint 10 éven belül, normális munkám is van, de párt egyszerűen nem találok. Velem van a baj, tényleg selejt vagyok, ezért nem véletlen, hogy "keltem el"?


2019. jún. 9. 10:53
1 2
 11/17 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Ú gyerekek, én vagyok itt a legnagyobb selejt. 30+-osan, dolgozó nőként, nem is olyan rossz keresettel, arra készülve, hogy visszamegyek még tanulni. Tényleg mekkora selejt vagyok!
2019. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

3,vagyok. Mi az,hogy nem alkalmasak anyának?:D Milyen hülyeségek ezek? Gyerekekkel dolgoztam,jelenleg is egy babával vagyok.

Mi van akkor, ha szimplán nem jött össze, mert valamiért így alakult?

Szerintem sokan úgy képzelték el,hogy 30-éves koruk körül már van családjuk.

Tudjátok,mégis milyen sokaknak nem jött ez össze?

Nem azért mert selejtesek. Biztos vannak köztük kibírhatatlan természetűek, és nekik ez miatt nem, de ez korántsem igaz mindenkire.

2019. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
6-os milyen egy hárpia lehet. Idejön dicsekedni, hogy mindene megvan, férjed meg otthon meg se mer szólalni nehogy vidd a vagyont. De, te nem vagy selejt... :))
2019. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Dehogy vagy selejt! Viszont van élettapasztalatod! Ne sokat hederíts a károgók szavára. Írásod szövegéből azt veszem ki, hogy van konkrét életcélod. Ennek megvalósításához kívánok sok sikert!

Ffi.

2019. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31 vagyok, egyedülálló, és selejt :)
2019. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Dehogy vagy selejt! Viszont van élettapasztalatod! Ne sokat hederíts a károgók szavára. Írásod szövegéből azt veszem ki, hogy van konkrét életcélod. Ennek megvalósításához kívánok sok sikert!

Érdekességként írom, hogy mire képes egy 30+ nő:

Az illető nő már meghalt de személyesen ismertem őt. 35 éves volt, amikor férjhez ment nála idősebb férfihez. Mindkettőjüknek első házassága volt. Közvetlenül háború után megözvegyült két, 5 év alatti gyerekkel. Mindkét gyerekének diplomát adott a kezébe. Íme - ennyit (is) ér/het/ egy 30 fölötti nő!

Ffi.

2019. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
27%

Nem vagy selejtes ez miatt !


Én 23 évesen szültem. Boldogan élünk hárman. A férjem jól keres, ezért nem tervezek munkát keresni később sem.

2019. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!