Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen kevés egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés egyedülálló fiatal nő?

Figyelt kérdés

Alig van olyan aki egyedül van és normális kapcsolatot szeretne. Sokan azt mondják hogy komoly kapcsolatot keresnek, aztán mégis összejön olyannal akivel pár hónap múlva szakít. Csak azért jön össze hogy legyen valakije, meg igazából nem is a belső tulajdonságait nézi a fiúnak, nemem a külsőt, meg azt hogy minél bunkóbb legyen. Tehát mégsem komoly kapcsolatot keres.

Az olyan férfiakat akik tényleg kapcsolatot szeretnének, őket meg észre sem veszik, pedig ő velük lehet hosszabb ideig lehetne kapcsolatba lenni.

Miért van ez?


2019. jún. 22. 18:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Kezdeményezni kell. Egyébként hiába de a külső sem teljesen mindegy. Egy kapcsolatban kell a vonzódás.
2019. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Kitalálom: az olyan férfi, aki "komoly kapcsolatot szeretne, de észre sem vesszük" az anyjával él, elhízott, munkanélküli, tanulatlan, motiválatlan, DE szeretni nagyon tud?
2019. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ugyanannyi férfi egyedülálló, mint nő. A különbség annyi inkább, hogy az egyedülálló férfiaknál többen vannak azok, akik huzamosabb ideig egyedülállóak.


#2: Ja, mint a munkatársam, aki egyedül él, nemsokára lejár a hitele a lakásán, nagyjából átlagos testalkatú (picit izmosabb, mert fizikai munkát is végez és imád biciklizni), mérnökként nem keres rosszul, DE szeretni nagyon tud. Évek óta nem kell senkinek.

2019. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Hát én több egyedülálló fiatal nőt ismerek, akik nem jönnek össze akárkivel, bunkókkal főleg nem. És komoly kapcsolatot akarnak. De mint írtam is: nem jönnek össze akárkivel
2019. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Na ne húzzál fel. Most jövök a szex kategóriából, skubi:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


23 éves fiú sikeresen szerzett barinőt, elvesztette szüzességét. De neki természetesen nem elég, neki ki kell élnie magát, mert ráharapott az ízére. És ne modd nekem, hogy te nem ilyen lennél! Mert 100-ból 90 bizony ilyen. Elég nagyot lehet bukni egy tapasztalatlan fiúval!

A kis naiv buta, erkölcstelen libák meg nyugodtan boruljanak a bunkókák lábai elé, dugjanak fűvel-fával. Neked ilyen lány kell?? Aki erre hajt?? Akkor te se vagy különb. Normális lány nem jön össze bunkókákkal!

...

2019. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
Mert ahogy Charlie énekli: Mindenki valakié. Egyébként tényleg így van. Azt sem hiszem el, hogy az összes nő foglalt, akinél próbálkozik az ember. Megjegyzem, teljesen jó kiállású, magas, sportoló férfi vagyok, fejlett kommunikációs készséggel. Biztos nagy sikere van az ilyen férfiaknak. Ja, mégsem. 32f
2019. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ezekszerint mégsem vagy az utolsó ;)
2019. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Mo.-n erre ne keressen logikát, mert mint ahogyan sok, egyéb dologra nincs magyarázat, így erre sincs. Hiába van szülői óva intések, makacsak a nők/férfiak, így mindenki szív... Ezért van az, hogy mindenki mindenkivel mindenhol...
2019. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon sok nő foglalt, valóban. Nekem sem volt még barátnőm. Aki meg nem akar kapcsolatot de ha akar tud választani 100 pasiból.

ÉS azts e felejtsük el hogy sok Magyar lánynak külföldi pasija is van, mert hogy azok több mindent megtudnak nekik adni.

Egy nőnek nem kell küzdeni ha kapcsolatot akar, de egy férfinak igen.

Egy nőnek nem kell lemenni az edzőterembe, pl hogy jól nézzen akármi, mert ha akar pasit talál akár 130 kgosan is.

Mivel a férfiakban dulna a hormonok, sze..x terén és stb. ezért nekünk férfiaknak alapvetően mindegy milyen a láyn a lényeg lány legyen, viszonylag normális, és nekünk férfiaknak tök mindegy milyen az alkata , vagy karrier élete akármi, a lényeg járjon a férfival azt kész, hogy kiegyensúlyozott nemi élete legyen. Mivel ügye férfiaknak ahogy fentebb irtam nagyobb szüksége van szexuális életre mint a nőknek.

Ezért sincs egyedülálló nő . Ez az teljes igazság.

2019. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

"nekünk férfiaknak alapvetően mindegy milyen a láyn a lényeg lány legyen"

Pffff, egyre jobb, csekkold:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A kérdező szerint, ez nem is sok elvárás. És valójában több férfi állít fel hasonló kívánságlistát, mint gondolnád...

Nektek ezt a sok elváráshalmazt jelenti a normális szó!

2019. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!