Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen kevés egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés egyedülálló fiatal nő?

Figyelt kérdés

Alig van olyan aki egyedül van és normális kapcsolatot szeretne. Sokan azt mondják hogy komoly kapcsolatot keresnek, aztán mégis összejön olyannal akivel pár hónap múlva szakít. Csak azért jön össze hogy legyen valakije, meg igazából nem is a belső tulajdonságait nézi a fiúnak, nemem a külsőt, meg azt hogy minél bunkóbb legyen. Tehát mégsem komoly kapcsolatot keres.

Az olyan férfiakat akik tényleg kapcsolatot szeretnének, őket meg észre sem veszik, pedig ő velük lehet hosszabb ideig lehetne kapcsolatba lenni.

Miért van ez?


2019. jún. 22. 18:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
#10: Vicc kategória, hogy néha kiír 1-1 férfi (bár inkább sokszor láthatóan troll) egy ilyen kérdést, aztán páran próbáljátok ráhúzni az átlagos férfiakra...
2019. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

# 11

Ahhh, mert az átlagos férfiaknak nincsenek elvárásai ugyebár, persze-persze...

2019. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
#12: Ki mondta, hogy nincsenek? Csak nem olyanok, mint az általad linkelt kérdésben.
2019. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
16%

18:46 válaszoló vagyok. Pedig nincsenek a férfiaknak elvárásaik. Számtalan olyan nőt látok akik elhízottak, nem dolgoznak, és még slrhatnám mégis van pasijuk.

Egy nőnek mindig van párja, egy férfinak viszont nincs, uyganis egy nőnek akár egy soványnak akár egy molettnek tök mind1 milyen minden nőnek rengetek az elvárása egy férfival szemben. Legyen a férfi keresőképes keressen jól, de ez mellett legyen szabadideje, nézzen ki jól, ha már túl sovány vagy túl kövér az már nem jó, legyen jó életcélja, karrier munkája és stb és stb.

Rengetek az elvárás, és azért nem tud magának párt találni egy férfi. Ha ez nem így lenne nem lenne panaszkodó férfi logikusan, és nem lenne 10000000 kérdés magányos férfiak kérdései.

Egyetlen egy nőt sem láttam még soha se magányosnak se egyedülállónak.

Ha nincsen akkor is ha akar talál magának.

Én számtalan társkeresőn rajta vagyok, rengetek lánynak írtam, kirándulni elmenni, koncertre, akármire mert nicns kivel mennem, egy jót beszélgetni, megenni meginni valamit, nem is reagálnak az üzenetre, egyedül meg nem jó menni sehova és a magányság meg a kapcsolat nélküli élet megöli az embert előbb utóbb. És itt is az van arányban több a férfi öngyilkos mint a nő.

27/f

2019. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szóval előző, neked milyen elvárásaid vannak a nő felé, mesélj, kérlek:
2019. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

"Az olyan férfiakat akik tényleg kapcsolatot szeretnének"

Ha neked az a legnagyobb erényed, hogy kapcsolatot szeretnél, az elég sovány azért...

2019. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

20:'3 válaszoló vagyok. Nekem csak annyi hogy ne dohányozzon, ne igyon sok alkholt és ennyi. De nincs más alapvető elvárásaim illetve lehessen vele normálisan beszélgetni, de engem nem érdekel se a külső, se az hogy mennyit keres, se az hogy éppen mit dolgozik vagy tanul, a lényeg hogy csináljon valamit, és lehessen vele beszélgetni, kirándulni menni.

De nincsenek olyan elvárásaim hogy nagy mell, nagy fenék, vagy szőke haj, vagy barna haj, vagy sovány vagy molett vagy legyen több millió forintja, meg öltözködjön divatosan és stb és stb, nekem nincsenek más elvárásaim.

Ellentétbe a nőkkel. Én nem kapok választ még az üzenetkre sem , pedig normális vagyok.

27/f

2019. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: ugyan már, tényleg jó neked bárki, azaz BÁRKI, akik nem dohányzik és nem iszik alkoholt és normálisan el lehet vele beszélgetni? Jó a száz kilós donna tonna is, jó a ronda arcú, büdös szájú csaj is? Bárki jó??????Ugye, hogy nem?
2019. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyi lenne az elvárásod, lenne valakid, hidd el. Sok 100kg+ os, ronda arcú, rohadt fogú nő a lábaid elé vetné magát, kivéve ha te elhízott, rohadt fogú munkanélküli vagy...
2019. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!