Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy független nő miért titkolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy független nő miért titkolja a párkapcsolatát 1 éve?

Figyelt kérdés

Szóval, én is független vagyok és ő is. Ez nem csak szexkpcsolat mert mindenben segítünk egymásnak és nagyon szeretünk csókolózni.. a facebookon is csak egymással vagyunk elfoglalva ha nem látjuk egymást. De egyedülálló a státusza mai napig. A válasz mindig az,hogy akkor lesz valakivel is hivatalosan kapcsolatba ha egy házban élnek majd és megtörténik

az összeköltözés. Szerintetek?


2020. febr. 2. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell foglalkozni a facebookal! Van aki úgy gondolja, hogy nem tartozik senki másra a párkapcsolata csak rá. Mi se tettük ki majd egy évig, hogy kapcsolatban vagyunk, csak miután az egyik kollégája esküvőjére együtt mentünk. Összeköltözés még csak tervben sincs.
2020. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
"De egyedülálló a státusza mai napig. A válasz mindig az,hogy akkor lesz valakivel is hivatalosan kapcsolatba " - Kérdező, mi a fenétől lenne az "hivatalos", hogy ki mit ír ki a faxbukra? Képzeld, az én párom is "Nincs megjeleníthető kapcsolat." a facen, miközben 22 éve vagyunk együtt... én meg fenn se vagyok...
2020. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De érdekes módon az előző párjaival mindig kiírta,hogy kapcsolatban. Nem fura? Olyan nagy dolog lenne egy klikk az egérrel?
2020. febr. 2. 22:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, képzeld el, hogy valakinek olyan nagy dolog ez az egy klikk.

Millió oka lehet annak, hogy nem változtatja meg a családi állapotát. Pl nem érdekli mi van kint, csak akkor rakja ki, ha elertetek egy komolyabb mérföldkövet a kapcsolatban stb. Kutyát se érdekli mi van kint csak te csinálsz ebből ekkora problémát.


Aztán az is simán lehet, hogy mégiscsak szexkapcsolatban vagytok. Azt meg végképp nem szokás kiteregetni.

2020. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért, Kérdező, ti a fészbúkon élitek az életeteket? Na, mert mifelénk se a rokonság, se a barátok nem onnan tudják, hogy kinek ki a párja, hanem mert beszélgetünk, vagy az esetek nagy százalékában együtt találkoznak velünk, ilyesmi...
2020. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És az már mérvadó ha együtt látnak titeket? Mert szerintem nem. Minket is együtt lát nappal mindenki,de .mivel nem kézen fogva járunk kinézhetünk csak bsrátoknak,munkstársaknak is.
2020. febr. 2. 23:19
 7/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek azt mondja,hogy nincs senkije egyedülálló, nekem meg írja a szerelmes üzeneteket állandóan és a szex is érzelmeken alapszik. Ha meg csak szexbarát lennék akkor ez az 1 év elég sok már szerintem. Ez mér kapcsolatnak minősül!
2020. febr. 2. 23:24
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
"És az már mérvadó ha együtt látnak titeket? Mert szerintem nem." Hát, a fészbuknál mindenképp mérvadóbb:))
2020. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg tudod mondani, hogy te meg miért görcsölsz ezen?
2020. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Teszek a facebookra, nem az a lényeg,bár ahogy írtam is akikkel volt eddig kapcsolatba,ott hivtalossá tette a státuszát. Oké..hagyjuk a facebookot!

Egy kapcsolatot illik titkolni? Meg azt mondani,hogy csak szimpla barátok vagyunk? Mert mindenkinek ezt mondja.

2020. febr. 2. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!