Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mért van ez?

Figyelt kérdés

Beszélgetek láthatatlanba egy nővel úgy érzem szimpatikus vagyok neki...de mihelyt megtudja, h 170 cm magas vagyok megváltozik és elfordul. Most ezt én nem értem...mit tudnak a magasabb férfiak jobban?

Már kicsit kezd ez a hiúságra épített felfogás elkeseríteni...


2020. jan. 30. 16:04
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
89%

Nem minden magas pasi csontkollekció és görbe. Ennyi erővel én is irhatnám, hogy minden 170 alatti pasi kicsi és dagi :D

Igenis nagyon vonzó, ha egy pasi magas. Főleg nekem és a 174 centimnek :)

2020. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
7%
Hagyjuk már ezt az alacsony lányoknál kell próbálkozni dumát. A 150cm magas nőknek is csak a 180cm feletti férfi a férfi. Kérdező. Ezzel nem tudsz mit csinálni. De majd jönnek a tökéletes külsejű hapsik és megmondják, hogy a külső nem fontos, csak próbálkozni kell. Nekem se lesz soha barátnőm, mert nem olyan külsővel születtem, mint amit a nők elvárnak. Ez van.
2020. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Rockarc ***** válasza:
77%

Ha egyetlen peldat is tudsz mondani, ahol egy 170 centis ferfi kapcsolatban elt, akkor a hiba mar a kerdezo keszulekeben van. Mert onnantol ez lehet sokaknal kivagja a biztositekot, de nem minden nonel kizaro ok. Azokat kell megkeresni. A genhibak szukitik a lehetosegeket, az alacsony magassag is ilyen.


43F

2020. jan. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Szóval ennyit a jól meghatározott, stabilan alátámasztott érvekrol...


Az a nagy helyzet, h ez is egy olyan dolog amitől a nők egy ideig azt hiszik, h boldogabbak lesznek...de nem.

Ugyan úgy lessz akit elhagynak, megcsalnak elárulnak. Sőt ezek szerint egy magas férfit aki tényleg még ad is magára többen környékeznek a versenytársak...

2020. jan. 31. 07:48
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
Le lehet pontozni, de attól még sajnos igaz marad. Kivételek itt is vannak, de ez olyan dolog, hogy a lottót is megnyeri valaki. És hányan? Na ennyi esély van ilyen kivételt találni.
2020. jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel ez azokra a nőkre is igaz akik egy helyes férfit szeretnének reggelente elsőként látni, kinek jó begbecsült allasa van, elég sportos a hétvégi programokhoz akivel meglehet beszélni mindent és ha úgy látja meg tudja nevettetni a párját. Elég meghitt személyiség egy családra az ünnepeket (megtudja élni) a szeretteivel. Ja és magas...
2020. jan. 31. 11:12
 27/37 anonim ***** válasza:
77%
Lesz 1db SZ
2020. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Ha már másba nem lehet belekötni...:)
2020. jan. 31. 12:22
 29/37 anonim ***** válasza:
90%

# 22


Ha így állsz hozzá ehhez, akkor nem is csodálkozok, hogy nincs barátnőd...



,,Hagyjuk már ezt az alacsony lányoknál kell próbálkozni dumát. A 150cm magas nőknek is csak a 180cm feletti férfi a férfi."


Én pl szeretném, hogy a barátom valamivel magasabb legyen mint én (156 cm vagyok, ha 10 cm-vel magasabb nálam az már jó), de nem akarok a hónaljáig érni. Tudod, hogy mekkora vagyok egy 180+ cm-s ember mellett?

2020. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
#29 Van némi sejtésem, mert nagymamám 150cm körüli volt, nagypapám pedig 190cm körüli. És interneten se nehéz ilyen párokat találni. De mondtam. Kivételek vannak. Most azzal, hogy vagy te, mint 1db nő akinek nem kell 180cm+ pasi, nem javít sokat a kivételek számán.
2020. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!