Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mèrt van ez így?

Figyelt kérdés
Össze vagyok zavarodva. Szeretnèk egy barátnőt. De hiába kezdemènyezek mindig egy oldalú dolog. Olyan mintha faggatnám (persze ez mindig szemèlyesen). Nem vagyok csúnya. Nem is vagyok fèlènk. De 25 vagyok ès nincs. Nem èrtem mèrt nincs. 18+os lehetőleg szűz lányt keresek.De ismerőseim szerint lehetetlen. Ez vègett nyugtalan vagyok!

2019. márc. 14. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mélyen vallásos lányok közt találhatsz inkább olyat, viszont azok házasságig nem kurifcolnak.


Az átlag nő közt viszonylag ritka a mai világban, viszont ha kitartóan és SOKAT ismerkedsz akkor TALÁN beakad egy olyan :-)

2019. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És miért csak a szűz lányok jöhetnek szóba? Ha egy lány rendes, kedves, szép, de mondjuk előtted volt egy kapcsolata és nem szűz az miért baj?
2019. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert használt! Nem tudnák egy olyannal lenni akit már használtak.
2019. márc. 14. 22:41
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Azért baj neki mert ő szűz! Lehet gatlasos is ! Kicsi a répa...


Aztán azt hiszi hogy vannak kedves szűz lányok akiknek majd jó lesz így ! 🤣

2019. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Használt?

Hű hallod ha nekem valaki ezt mondaná tuti felpofoznám!

Tegyük fel összejössz egy szűz lánnyal, lefeküdtök majd szakítotok. Utánna te is használt leszel!

2019. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

"Mert használt! Nem tudnák egy olyannal lenni akit már használtak."

És te is már "használt" vagy? :)) Mert ha igen, akkor bocsi, de milyen jogon várod el mástól..?

2019. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Tudnák? Kik? Ők? Tudnék, te vadparaszt. 🙂

Amúgy ja, sokuk rojtosra van qrva. 😢

2019. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A hozzászolasod mindent eláult 🤣
2019. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

MO-n max a vallásosak közt fogsz 18+-os szüzet találni.

Máshol nem. "Nem èrtem mèrt nincs." Azért mert átlagos 20-on éves pasiból MO-n több 10 ezer van és mert 90%-ra a nő választ párt.


Egyébként ha csak anyád apád nem szüzen mentek esküvőre akkor ők is használtak voltak a születésed előtt.

Bocs.

2019. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Te hülye vagy. Így tényleg nem lesz senkid.

19/L (nem vallásos szűz)

2019. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!