Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mèrt csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mèrt csinálja ezt? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Párom kitörőlte a kèpeket amiket küldtem neki messengeren (sexi fürdőruhas kèpek).ez mèg nyáron volt,ès most vettem èszre hogy átakartam küldeni maganak egy kèpet.


Megkèrdeztem tőle hogy mèrt törölte ki a kèpeket,azt mondta: nehogy valaki meglassa őket mert már egyszer valaki felakarta tőrni a facebookját..de ezt nem hiszem el mert ugyan az a google fiokunk ès meg egyszersem jelzett ilyenről a telefonunk.


A másik törtènet az tavaly tèlen volt.

Akkor is csináltam neki egy

Sexi kèpsorozatot de az

teljesen más volt mint a fürdőruhás.

Ezt valenteín napra kèszitettem neki.Ott sexi fehèrnemüben pozóltam neki (fèlmeztelen kèpek).

Akkor is règi kèpeket nèzegettem ,

mire feltünt hogy nincsenek meg a kèpeim .

Ezek a kèpek a google Driver ben vannak.

Tudjátok hol találtam meg a kèpeket a kukában?:(


Akkor is rákerdeztem arra is azt mondta nehogy valaki meglássa.

Hozzateszem senkinek nemadja oda a atelefonját.

Mindig nála van nèg wcre is magával viszi .

Szóval igy nehèz lenne bárkinek is meglátnia.

Nagyon rossz èrzès :(


Volt már valaki ilyen hezetben?



Lehet hogy már nem szeret.:(


2019. febr. 10. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Miért nem lehet egyszerűen elhinni, hogy hiába még ha wc-re is magával viszi a telóját, szerinted ez a hackereket hol érdekli? Vagy egy rosszakaróját?

Te egy sötét kamrában élsz, hogy nem tudod, hogy simán feltörhetően a fiókok és állandóan hangoztatják, hogy semmi ilyet ne küldjünk neten, mert ezzel visszaélhetnek? Ha van otthoni nyomtatód, miért nem nyomtatod ki, teszed bele egy borítékba és így adod oda neki?


A saját h..lyeséged miatt kelted a frusztrációt.

2019. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Vagy csak értelmesebb nálad, és nem buszke arra, hogy a barátnője ku.r.vának öltözve tekergeti magát a kamera előtt, mint egy idióta prosti.
2019. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Én facebook-on nem is engedtem képet küldeni. Inkább Skype. Pont ezért. Bármikor bárki előveheti, a skype is biztos lementi egyébként, de azért próbálom annak csökkenteni a lehetőségét, hogy kikerüljenek. Nem kell feltörni sem, elég ha valaki elveszi a telefonját.


A volt osztálytársamékról úgy derült ki, hogy szexfilmet csináltak, hogy a srác részegen ide adta a telóját, hogy ne unatkozzak, ő bealudt én pedig megtaláltam. Ami felkerül a netre, az onnantól nincs biztonságban. Neked is lehetne nagyobb felelősséged. Tök aranyos vagy, hogy kedveskedni akarsz neki, de én nagyon nem örülnék, ha mindenféle félmeztelen pózolós szexi kép kerülne ki a barátnőmről, amit nekem csinált szeretettel, hogy aztán idegenek csámcsoghassanak rajta.

2019. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Az első valaszadónak igaza van. Ne messengeren küldjél képeket hivasd elő és úgy ad át. Nekem is ha a párom hasonló képet küld azonnal törlöm pont ezért. Egyébként meg soha nem lehet tudni ha épp lerakom a munkahelyi asztalomra meg véletlenül is nem e nézi meg más. Ne láss ebben mást mint ami van, a párod jól teszi hogy törli az ilyen képeket.
2019. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1# 2# tök igazuk van, nekem is ez jött le. Vedd már észre hogy nem vevő a pasid ilyesmire. Hál' istennek vannak még ilyen pasik. Nem hozzád való az biztos. Ne told neki magad ezerrel. :)
2019. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

De lètezik rejtett mappa is oda be tudta volna tenni. Nem?


Ès a fürdőruhás kèpek ,strandos kèpek akkor azokat mèrt töröte ki.

Azok normalis kèpek .ilyenre gondolok hogy pl.napozós kèp...

2019. febr. 10. 12:51
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj Kérdező, de félelmetesen buta vagy. Neked komolyan fogalmad sincs róla, hogy tömegével szivárognak ki a jelszavak? Csak az nem tör fel facebook profilt, aki nem akar. Csak az nem él vissza a tartalmakkal, aki nem akar. Amit bármilyen formában felteszel a netre, az ott marad. A barátod ezerszer felelősebben gondolkodik, mint te. Szó szerint a p*csádat próbálja védeni a maga módján. Elég egy hekker, és máris egy szexoldalon találod magad. De Te csak hisztizz tovább nyugodtan.
2019. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ès mi van ha egyszerűen nem vevő az ilyesmire? Mármint az nem tetszik neki, hogy a barátnője ilyen jellegű kèpeken pózol? Azèrt mert pasiból van, nem feltètlen kell, hogy tetszen neki ez a "prosti stílus".
2019. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te nem is a párodba vagy szerelmes, hanem a saját magadba, a testedbe. Ha a párodba lennél, nem tolnád állandóan az arcába az olyan képeid, amik őt nem érdeklik, csak hogy a saját egodat simogasd.

Amúgy meg nem sexi, hanem szexi. Legalább ezt tanuld meg leírni helyesen, ha már csak ekörül forog az életed.

2019. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt tényleg arról van szó, hogy rettenet buta vagy. Soha senkinek nem szabad ilyen képeket küldeni. Az egész jövődet tönkre lehet tenni ilyennel. Örülj neki, hogy a párodnak van annyi esze, hogy kitörli ezeket. Egy facebook fiókot kb 10 perc feltörni. Szerintem te sem örülnél, ha mondjuk a főnököd rátalálna ezekre a képekre a neten. A párod téged akar védeni a saját butaságodtól.
2019. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!