Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mèrt csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mèrt csinálja ezt? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Párom kitörőlte a kèpeket amiket küldtem neki messengeren (sexi fürdőruhas kèpek).ez mèg nyáron volt,ès most vettem èszre hogy átakartam küldeni maganak egy kèpet.


Megkèrdeztem tőle hogy mèrt törölte ki a kèpeket,azt mondta: nehogy valaki meglassa őket mert már egyszer valaki felakarta tőrni a facebookját..de ezt nem hiszem el mert ugyan az a google fiokunk ès meg egyszersem jelzett ilyenről a telefonunk.


A másik törtènet az tavaly tèlen volt.

Akkor is csináltam neki egy

Sexi kèpsorozatot de az

teljesen más volt mint a fürdőruhás.

Ezt valenteín napra kèszitettem neki.Ott sexi fehèrnemüben pozóltam neki (fèlmeztelen kèpek).

Akkor is règi kèpeket nèzegettem ,

mire feltünt hogy nincsenek meg a kèpeim .

Ezek a kèpek a google Driver ben vannak.

Tudjátok hol találtam meg a kèpeket a kukában?:(


Akkor is rákerdeztem arra is azt mondta nehogy valaki meglássa.

Hozzateszem senkinek nemadja oda a atelefonját.

Mindig nála van nèg wcre is magával viszi .

Szóval igy nehèz lenne bárkinek is meglátnia.

Nagyon rossz èrzès :(


Volt már valaki ilyen hezetben?



Lehet hogy már nem szeret.:(


2019. febr. 10. 11:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy kicsit prűd a pasid.
2019. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!