Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a barátnőm "nagyhatású" exét, aki a mai napig az élete része?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Imádom őt, és minden rendben van köztünk. Na de az exe...


Volt neki egy párja, aki borzasztóan ragaszkodik hozzá. Szüksége van arra, hogy beszámoljon neki az elért eredményeiről pár hetente, havonta személyes találkozokra. Azt mondja a barátnőm, hogy ennyi igazán belefér. Hisz a srácnak ő a "külső akumlátora": erőt és inspirációt ad neki. A srác akkor kezdett el sikeres lenni igazán a szakmájában, amikor összejött vele. S miután szakítottak elég mélypontra zuhant, onnan csak a barátnőm által tudott felállni.

Azt mondanom sem kell, hogy párja nincs a mai napig, pedig 3 év telt el azóta.


Mégis mit tehetnék? Tény hogy a találkozókon és az üzenetekben is csak telkizés megy, semmi más. De hát na, mégse tudom elfogadni. Mondjuk a srác se engem, mert úgy véli, hogy nem érdemlem meg a lányt


Mégis mit tegyek? Nem állíthatom döntés elé

29F



2018. nov. 5. 08:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom hány éves a barátnőd, de ez nekem nagyon furcsa, hogy nem tudta elengedni az exét és ezt a pasi ki is használja, mert szerintem még mindig szereti. Olyan világosan egyértelmű, hogy az exe még mindig akar a barátnődtől valamit. Én a helyedben nem tolerálnám ezt a kapcsolatot.
2018. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
"Nem állíthatom döntés elé" Miért nem?
2018. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Simán döntés elé állíthatod a csajszit, és meg is kell tegyed! Legyél férfi, és ne legyél nyámnyila, mert akkor a barátnőd sosem fog téged tisztelni igazán. Mondjuk kicsit sokáig húztak az időt hogy sarkadra álljál ezzel a három évvel, de sosem késő. Tisztázd a barátnőddel (ha valóban CSAK a te barátnőd), hogy eddig és nem tovább. Vagyis vagy végleg megszakítja a kapcsolatoz az exszel, vagy pedig költözhet vissza hozzá. Egyik barátnőm még ismerkedési szakaszban közölte velem, hogy ő időnként találkozni fog az előző barátjával, mert kíváncsiak egymás életére. Először nem mondtam rá semmit, de néhány hónap múlva, amikor komolyabbá vált a kapcsolatunk, közöltem hogy ha velem akar maradni, akkor az exet végleg le kell zárja. Néhány napig vívódott, aztán mellettem döntött. De elhatároztam, ha fönntartja a kapcsolatot a sráccal, akkor én befejeztem vele. Csak így lehet! Meg kell tanulni nemet mondani a csajoknak...
2018. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Mondd neki azt, hogy oké tarthatod vele a kapcsolatot, de csak úgy, hogy ha közben én is ott lehetek. Ha ebbe nem megy bele, akkor ott valami nem oké.
2018. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy szerintem felesleges ennyire ragaszkodni egy exhez. Persze az más, ha időnként váltanak pár mondatot, de ez már inkább beteges.
2018. nov. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hat, jo nagy hulyenek vagy nezve.
2018. nov. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

> Mondjuk a srác se engem, mert úgy véli, hogy nem érdemlem meg a lányt


Nálam itt szakadna el az a bizonyos cérna. Közölném a kedves barátnővel, hogy válasszon: az ex vagy én

2018. nov. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Még nem tudták elengedni egymást. Azonnal szakítanék.
2018. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon gáz, én nem kezdenék ilyen lánnyal...
2018. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat


Ott szoktam lenni amikor találkoznak és az üzeneteket is elolvashatom. Semmi olyan nem történik, ami ne férne bele egy barátságba.

Tulajdonképpen az zavar, hogy ez a srác jobban ismeri a barátnőmet, mint én magam. Az összes reakcióját, mindent pontosan tud kezelni..

2018. nov. 5. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!