Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 'Azért nincsen barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Azért nincsen barátnőm, mert' - Szerintetek besorolható minden férfi az alábbi 5 kategóriaba?

Figyelt kérdés

Nincs barátnője, mert:


1) Nem akar barátnőt.

2) Akar barátnőt, de nem tesz érte semmit.

3) Akar barátnőt, de nem tesz érte eleget.

4) Akar barátnőt, tesz érte eleget, de rossz helyen/környezetben/embert keres.

5) Nagyon súlyos külső/belső/külső-belső defektje van, ami gyakorlatilag kompenzálhatatlan.


A kérdés nem provokatív, én is férfi vagyok. Köszönöm előre az értelmes válaszokat.



2017. jan. 6. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Lehet beletartozol,de nyilvan ismeretlenul ugy,hogy sose lattunk nem tudhatjuk.

Lehet szimplan nincs mosz szerencsed.

Nekem sincs senkim(csak csajkent),en tuti beletartozok az egyik kategoriaba:D de egy tuti nem az 5.az

2017. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

azt kihagytad h nincs barátnője, mert már megnősült :D


egyébként nem is roossz


F

2017. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Nincs most barátnőm, és nem gondolom, hogy egyikbe is beletartoznék. Talán a négyes.


Az van, hogy két hónapja volt a szakítás, és nincs kedvem kapcsolathoz, de mégis szeretnék barátnőt, ami meg idegesítő... fura. Talán az egyes. Vagy mert motiválatlan vagyok a barátnőt szerezni most így talán a 3-as...

Úgy tűnik tévedtem. Mindjárt háromba is beletartozom :)

2017. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

Hülye kérdés. Mi az hogy rossz embert keres? Mert ezzel bizony minden probléma megmagyarázható. Tehát a kategóriák.


1, Nem akar barátnőt.

2, Rossz embert keres.

2017. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a kettest meg a hármast logikailag össze lehetne vonni.
2017. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
37%

Szerintem nem.


Hova sorolnad azt a ferfit, aki minden erejet beleadna egy kapcsolat kiepiteseben, de megsem tudja mert 18 eves, es arva.(Mivel 18 evesen nagykoru, ezert a tisztelt magyar allam tesz ra magasrol) Emiatt kenytelen 12. erettsegizes mellett dolgoznia is,hogy tudjon enni par falatot a nap vegen. Mellesleg sokak szerint az iskolaban nagyon helyes, okos. Egyik nagy alma, hogy elvegezzen egy mernoki BSc szakot, hogy kesobb rendes munkat dolgozhasson. Kicsiket mondjuk visszahuzodo, emiatt teljes kedvesseget nem tudja megmutatni masoknak.


Tehat egyszeruen megfogalnazva akar baratnot, de.......


Mindenki fejezze be sajat szavaival :)

Legyetek optimistak ;)


Udv.: Fent leirt srac

2017. jan. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
nemibetegség például
2017. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Végül is, a barátom előttem beleillett a 4-esbe, 3-asba, mert előttem nem tudott komoly, hosszútávú barátnőt összeszedni. Meg van egy szingli férfiismerősöm, ő 5-es sajnos, szegény... Pedig okos, kedves, csak hát a külseje. Megérdemelne egy jóravaló, szép lányt.
2017. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
A 2es meg az 5ös a magyar pasik 70%ra ráhúzható,de ők valahol teljesen megérdemlik.A többibe meg a maradék.
2017. jan. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Szeretne baratnot, de a lakhelye kornyeken eselye sincs lanyokkal ismerkedni. En no vagyok mondjuk, nokent eltem ezt at. Mondjuk el lehet koltozni (ahogy en is tettem), es akkor viszont mar a "nem akar erte tenni" kategoriaban van.
2017. jan. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!