Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehet a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Harmincegy éves vagyok. Mindig is frusztrált, hogy kis mérettel képtelen leszek kielégíteni egy nőt. Ezért soha nem mertem kezdeményezni egyetlen nőnél sem. Ebből azt hiszem egyértelmű, hogy még nem is szeretkeztem. Tudom, hogy általában hogyan vélekednek az emberek a harmancas szűz férfiakról. Viszont több okbol sem akarom hivatásos segítségét igénybe venni. Ebből kifolyólag úgy gondolom, nüansznyi esélyem van normális párkapcsolatot találni.

2017. jan. 6. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amig igy gondolod, igy is lesz. Egy ember erteket nem a kiloi, vagy a farka merete adja. Tudok olyanrol, aki hasonlo helyzetben volt, megis megnosult. Volt annyira szeretetremelto, hogy a noje tultette magat a probleman. Persze ez nem garancia. De a kis farok sem, hogy szuzen kell meghalni.
2017. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha frusztrált vagy, az még a lehetséges kapcsolataidat is tönkre fogja vágni. Szexuálpszichológus segítségét javaslom első körben.

Párom hasonló volt, mint te, bár neki volt korábban kapcsolata, ahol ráadásul még ezt is hallgatta a lánytól, erősítendő a kisebbségi komplexusát... Körülbelül egy évig tartott, mire eljutottunk odáig, hogy a sok görcsöléssel ne lehetetlenítse el a szeretkezést. Még most sem tökéletes, de legalább már megtanulta elhinni, hogy nem nézem le... És hidd el, kegyetlen rossz volt eleinte. Nem azért, mert ne lett volna odaadó és figyelmes az ágyban, hanem mert amint picit elengedte volna magát, rágörcsölt, hogy úristen, és ezzel lőttek az egésznek.

Ha nem kérsz segítséget, nagyon nehéz lesz ezt leküzdened, ezáltal ördögi körként pontosan ezért fogod tönkrevágni még az esetleges alakuló kapcsolatokat is.

(És megnyugtatásként: vannak nők, akiket kis mérettel is ki lehet elégíteni, sőt, az esetek 90%-ában NEM az a kis méret, amit a férfiak annak hisznek. A párom is tökéletes méretekkel rendelkezik, ha izgalmi állapotba kerül.)

Irány egy szakember, fiatal vagy még, nincs minden veszve!

2017. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
52%
Szeva! Nem fogok köntörfalazni, ez nagyon gáz. 31 évesen mát több komolykapcsolaton átkellett volna esned! Szerintem nem csak a méreted miatt vagy feszéjezett. El kéne járnod szórakozni, kicsit inni mert az oldja a gálásokat és hidd el mire odáig eljuszt egy nővel nem fogja érdekelni mekkora van neked! Egy itteni gyakoris srácnak már segìtettem össze jönni egy lánnyal :D Pedig ő is szerencsétlen volt..
2017. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!