Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 'Azért nincsen barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Azért nincsen barátnőm, mert' - Szerintetek besorolható minden férfi az alábbi 5 kategóriaba?

Figyelt kérdés

Nincs barátnője, mert:


1) Nem akar barátnőt.

2) Akar barátnőt, de nem tesz érte semmit.

3) Akar barátnőt, de nem tesz érte eleget.

4) Akar barátnőt, tesz érte eleget, de rossz helyen/környezetben/embert keres.

5) Nagyon súlyos külső/belső/külső-belső defektje van, ami gyakorlatilag kompenzálhatatlan.


A kérdés nem provokatív, én is férfi vagyok. Köszönöm előre az értelmes válaszokat.



2017. jan. 6. 23:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát én ezek közül a 3-as vagyok. Igazándiból az ok, hogy "nem teszek érte eleget" csupán annyi, hogy amikor megerőltetem magam egy lány miatt, abból sose lesz semmi, míg többen, akikkel eszem ágában sincs összejönni, spontán felfigyelnek rám. Eddigi tapasztalataim alapján, ha nem teszek semmit(2), azzal több esélyem van, mintha komoly energiát és időt fordítok rá(4). Nyilván egyik véglet sem jó, ezért is választottam az arany középutat(3), ami annyit tesz, hogy nyitva tarom a szemem, nem vagyok semmi jónak az elrontója, eljárok ide-oda, nyitott vagyok a spontán ismerkedésre, de nem konkrétan ez az elsődleges célom, ha kimozdulok, nem akarok görcsösen ,mindenáron barátnőt, mert abból úgyse lesz semmi.
2017. jan. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha mindenáron kategorizálni akarunk, akkor besorolható, igen. Kérdés még, mit jelent az "eleget". Szerencse is kell, hogy összefusson két ember az életben.

Én az 1)- be tartozom.

2017. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Megelőztél, #12...

A kérdésre: nagyjából besorolhatók, esetleg 2-5-ig különböző mértékben bele lehet venni a szerencsefaktort.

Ha esetleg érdekel valakit: 1-es típus vagyok még egy rövid ideig.

2017. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
23%

Kihagytál egy fontos kategóriát:

Azért nincs barátnője mert önmaga legnagyobb ellensége, és még ha tenne is érte, akkor se kéne normális nőnek a picsogása és a nőgyűlolete miatt. Itt a gyiken akadnak ám ilyenek.

2017. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!