Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mèrt van ez így?

Figyelt kérdés
Össze vagyok zavarodva. Szeretnèk egy barátnőt. De hiába kezdemènyezek mindig egy oldalú dolog. Olyan mintha faggatnám (persze ez mindig szemèlyesen). Nem vagyok csúnya. Nem is vagyok fèlènk. De 25 vagyok ès nincs. Nem èrtem mèrt nincs. 18+os lehetőleg szűz lányt keresek.De ismerőseim szerint lehetetlen. Ez vègett nyugtalan vagyok!

2019. márc. 14. 22:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha negatívak a visszajelzések és mindig egyoldalú, akkor miből is gondolod hogy nem vagy csúnya?
2019. márc. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Több nőt visszautasítottam. A kinèzete miatt mert nem jöttek be. Azokkal volt egyoldalú akikkel Èn akartam össze jönni. Nem vagyok ronda. Testemmel is minden rendben. Van önbizalmam. Csak válogatok. Nem vagyok megszállottan vallásos. Csak a szűzessèget pozítivumnak tartom. Igazatok van 80% sajnos használt. Az a baj hogy az ilyen nők betegsègeket is terjeszthetnek. ( AIDS,). Meg a másik dolog nő az első kapcsolatát soha nem felejti el. Igen volt olyan hogy elmesèlte a lány akivel randiztam úgy hogy nem Èn kèrdeztem rá 10 kapcsolata volt már. Abban a pillanatban ott hagytam azóta nem is láttam. Undorító, aljanèpnek tartom az ilyeneket.
2019. márc. 15. 08:05
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs nőd mert az aberràltakkal nem áll le senki. 😂😂
2019. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Válasz egy használt, de kevesett futott bulát, akit majd felturbóznak az újjáépítők. :D F
2019. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Használt...😂 Mik vagyunk mi? Zoknik? Amit egyszer valaki felhúzott azt te már nem? Igen, tény vannak olyan lányok akik több f...t fogtak mint kilincset, de vannak normális lányok is akik nem 10 férfivel voltak és nem k..vák.
2019. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!