Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fèrjem mèrt keresgèlt profil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrjem mèrt keresgèlt profil neveket neten? Nemtudom mèrt mert nem játszik semmi illyenel amihez nèv kellene. Facebookja meg van

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 14:08
 1/8 A kérdező kommentje:

Lègyszi segitsetek ?

Mimasra kell neki profil nèv?

2019. ápr. 11. 14:10
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Amennyi eszed van, nem is csoda, hogy megcsal.
2019. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam ilyesmiket nézegetni, mikor új karaktert kezdek Diabloban, és kéne neki valami nevet adni.
2019. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Bocsi de mi az a diablo?

2019. ápr. 11. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem érted milyen nehéz megfelelő nevet választani egy játékban, ami még nem foglalt, és megfelel az igényeknek. Valószínűleg csak játékhoz kellett neki.
2019. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Irtam hogy nem játszik ilyen játèkokkal

amihez nèv kell.

Vagy csak nem tudok róla

2019. ápr. 11. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Ja, a keresési előzményeid vissza tudod kutatni, de ráguglizni, hogy mi a Diablo, már nem megy?

Trollkérdés.

2019. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen ésszel senki se csodálkozik, hogy te nem tudsz valamiről.
2019. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!