Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt miert nem ertik meg a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miert nem ertik meg a pasik?

Figyelt kérdés

Anya vagyok van 3 gyermekem. Miert nem lehet megerteni azt hogy ha reggel ramir nem tudok aznap delutan melo utan talakozni? Nekem kell 2+3 nap hogy leszervezzem a talakozot.

Mindig elmondom ezt elore de nem ertik. Majd en leszek a kamus egonovelo hisztikiralyno... Nem ertem miert nem lehet kivarni azt a par napot es addig is beszelgetni?


2020. jan. 30. 06:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én egy gyerekkel voltam egyedülálló.

Volt, aki nem tudta megérteni, bár nekem mondjuk volt segítségem estére, így azokat le tudtam szervezni, de volt, akinek ez se felelt meg.

Aztán volt, hogy szándékosan passzoltam arrébb egy héttel, pont azért, mert kíváncsi voltam, így is érdekes-e a dolog. Kivárta az illető (vagy csak épp nem volt jobb a tarsolyban? Vagy a sok független nő se ér rá mindig?...)

A tapasztalatom az volt, hogy akikkel szinte egyből volt szex is, azokkal folytatás nem volt (legtöbbször én se akartam), így a fenti esetben azt is elhúztam kicsit.

Nem mondom, hogy ezen múlt, de 4,5 éve vagyunk kapcsolatban.

2020. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszönöm...


aki tul gyors az másban is :D

szóval aki azonnal akar mindent az off

nekem olyan pasi kell aki türelmes

én is az vagyok

:)

2020. jan. 30. 18:08
 13/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi idősek a gyerekek?
2020. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
18.15.9
2020. jan. 30. 20:55
 15/16 anonim ***** válasza:

12: Egy jóbarátom mondta:

A fontos dolgok általában nem sürgősek,

A sürgős dolgok általában nem fontosak.

2020. jan. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Pontosan 🙂
2020. jan. 31. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!