Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem értik meg, hogy ha kedvesek és rendesek, az önmagában nem elég?

Figyelt kérdés

Nők is nyugodtan megcáfolhatnak, ha nem értenek egyet velem, de én magamon és másokon is azt tapasztalom, hogy akkor vannak együtt egy pasival, ha valami megfogja őket a srácban. Az, hogy rendes, egy alapvető dolognak kellene lennie, emiatt senki sem fog beleszeretni a srácba! Kell valami érdekes, izgalmas a személyiségében. Pl. az, hogy nagyon jó a humora, vagy van egy érdekes hobbija, nagyon tehetséges valamiben, ambíciózus, független, stb, ez már ténlyeg bármi lehet.

De attól senki nem fog elájulni, hogy valaki írogat neki, hogy milyen szép vagy, zaklatja egész nap, mert élete az nincsen, és csak egy barátnővel tudna boldog lenni... Sajnos rengeteg ilyen srác van, és ez nem jó. :/


2016. júl. 10. 14:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek veled, de ilyen gondolatokért iszonyú oltást fogsz kapni. :-)


24/F

2016. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
64%

Sikertelenek a párkeresésben, azt látják, hogy sokan bunkó sggfejekkel vannak együtt, emiatt nem értik, hogy hát ők kedvesek és aranyosak, akkor nekik miért nem "jut"?!

Ennyi az egész.

2016. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%

Nem az a kérdés, hogy a lány felé kedves és rendes-e, hanem hogy valójában olyan-e.

Vannak olyan pasik, akik megjátsszák a lovagias jófiút, és igazából hatalmas kőbunkó, frusztrált, egoista parasztok.

2016. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%
én inkább úgy fogalmaznék, hogy alanyi jogon nem jár társ. Senkinek.
2016. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
28%
Megértik, de a nők vajon megértik-e, hogy nem minden férfi fog értük teperni meg hülyét csinálni magából miattuk.
2016. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%

de elég lehet sokszor, múltkor pl egy csajnak azért jöttem be, mert tud velem beszélgetni, semmi különös dologról nem beszéltem vele, azt mondta, h normális, meg rendes vagyok, és bejövök neki.

sokan vannak, akik elég bunkó pasikat fogtak ki az életük során, és már ezekkel az alap dolgokkal megelégednek

2016. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer összejöttem egy ilyen pasival.

Mentségemre legyen mondva, rettentő fiatal voltam.

Ő volt az örök sértett. Többet panaszkodott mint egy reumatológiai osztály összes bentfekvője együtt.

Először persze tetszett a megmentő hősnő szerep, de aztán észrevettem valamit: pontos elképzelése volt arról, hogy milyennek kell lennem, én csak egy körbedekorált lyuk voltam, amire ráhúzott egy pár ponton stimmelő személyiséget.

Életem legrosszabb fél éve volt, próbáltam egy kapcsolatot működtetni egy óriáscsecsemővel.

Hónapokig zaklatott. hol büdöskurta, hol egyetlenszerelmem voltam.

Ő is egy kedvesaranyos.

Az ilyen srácok az életüket nem tudják kezelni, irányítani.

Akkor egy párkapcsolatot hogyan?

2016. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
24%

Annyira többszínű ez hogy csak na.

Van olyan nő akinek elég, van olyan akinek meg a világ sem elég, hogy szerelmes legyen.

Van olyan nő aki azt szereti ha szinte zaklatják, sőt el is várja hogy akkor a fiúnak ne legyen más élete csak ő.

Aztán van aki utálja de annyit zaklatják hogy mégis beadja a derekát.

Van olyan csak aki attól hogy valakinek tetszik már annyira elolvad hogy szerelmes lesz.

Aztán van akinek fixa ideái vannak hogy milyen legyen a pasi. Egy filmsztár, vagy híres celeb. (ez elég rossz, mert pont olyan úgysem tudsz lenni).

Aztán van amelyiknek a hajszín fontos de cudarul.

Vagy nem kevés aki az exisztenciára megy rá.

Van amelyiknek az a fontos hogy a barátnők vagy a család mit gondolnak.


Szóval nem vagytok egyformák.

De ha magad feltételeid írtad le, akkor rendben nem rossz! :-)

2016. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
76%
Kerdezo teljesen igazad van. Sot ezek a csendes, romantikus pasik az igazi fusztralt csendes gyilkosok, mert ott lappang benne az evek alatt felhalmozodott gyulolet. Adja a szepet, a jot, de egyszer csalodik benned akkor kirobban belole minden...
2016. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
21%
A pcsaba. Erika a nagy ferfiszakerto megmondta megint a tutit xd
2016. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!