Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem értik meg, hogy ha kedvesek és rendesek, az önmagában nem elég?

Figyelt kérdés

Nők is nyugodtan megcáfolhatnak, ha nem értenek egyet velem, de én magamon és másokon is azt tapasztalom, hogy akkor vannak együtt egy pasival, ha valami megfogja őket a srácban. Az, hogy rendes, egy alapvető dolognak kellene lennie, emiatt senki sem fog beleszeretni a srácba! Kell valami érdekes, izgalmas a személyiségében. Pl. az, hogy nagyon jó a humora, vagy van egy érdekes hobbija, nagyon tehetséges valamiben, ambíciózus, független, stb, ez már ténlyeg bármi lehet.

De attól senki nem fog elájulni, hogy valaki írogat neki, hogy milyen szép vagy, zaklatja egész nap, mert élete az nincsen, és csak egy barátnővel tudna boldog lenni... Sajnos rengeteg ilyen srác van, és ez nem jó. :/


2016. júl. 10. 14:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
24%

#18: Azért ül otthon,mert már minden tőle telhetőt megtett és nem tudja hogyan tovább és átgondolja az egészet.


"Az a senkiházi bunkó lehet, hogy nem is bunkó, és lehet, h el bírt nyökögni két mondatot mégis, mert szóbaálltak Vele vlmiért " Vagy valami márkás autóból pattant ki,márkás cuccokkal,esetleg feszít az izompólójában cigánnyá szolizott bőrrel,iphonnal a kezében stb.

2016. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
28%
20: Pedig tapasztalatból tudom, hogy nálam a kinézettel van baj. Volt már olyan, hogy egy lány ismerős segített ruhákat választani, volt, hogy másban segítettek, de elég nyögvenyelősen, mivel eddig minden női ismerősöm szerint túlságosan visszataszító a testem, a genetikai adottságaim miatt, ahhoz, hogy valaha is barátnőm legyen. Mindazonáltal egész életemben úgy voltam, hogy tanácsot megfogadni nem bűn. Más kérdés, hogy olyan idősen, mint én már nem olyan rugalmas a személyiségszerkezet. Ha valaki mondjuk azt tanácsolná, ha cigizzek, vagy tetováltassak magamra valamit, azt természetesen nem fogadnám meg. Nem összeegyeztethetőek az alapvető személyiségemmel. Változni a jó irányban, az fejlődés, ellenben egy teljesen más identitást felvenni, a személyiségre ráerőszakolni sémákat inkább lélekpusztító.
2016. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Komolyan mondod? ***** válasza:
82%

#22! Es a tobbi ''ronda vagyok, es nem kellek a noknek pasi''!

Pont valamelyik nap gondolkoztam el ezen, amikoris a munkahelyemen egy visszajaro torzsvendegrol derult ki, hogy 2 komoly kapcsolata is volt mar.

A pasi 32 eves. Kb. 50 kilo ha van es 170 cm magas lehet. Rohado fogak es nem tul elonyos fejszerkezet. Ezzel nem bantom, csak tenyt kozlok. Nos, ha neki volt mar ket kapcsolata, akkor en vegkepp nem ertem az itt sirankozokat. Ja, es a pasi nem gazdag. Jelenleg munkanelkuli es az anyja tartja el.

En ezen elgondilkoznek...Szerintem a sok siro pasinak nem csak a kinezetevel van problema.

2016. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
10%
23: Valószínűnek tartom, hogy az általad említett pasinál én jóval rondább vagyok, legalábbis a nők visszajelzései alapján.
2016. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
90%

Tudjátok mi a leggázabb ebben a "rendes, kedves srác vagyok, mégsem kellek a nőknek" történetben? Hogy ezután az önvallomás után rázendítenek ilyenekre:

" "Az a senkiházi bunkó lehet, hogy nem is bunkó, és lehet, h el bírt nyökögni két mondatot mégis, mert szóbaálltak Vele vlmiért " Vagy valami márkás autóból pattant ki,márkás cuccokkal,esetleg feszít az izompólójában cigánnyá szolizott bőrrel,iphonnal a kezében stb."

"Ahhoz viszont, hogy összejöjjetek egy pasival, nem a személyiségében kell, hogy legyen valami izgalmas, hanem jól kell kinéznie."

Aki szerint egy ilyen ember rendes, annak valami nagyon elcsúszott a világképében.

És ezt csak ez alól az egy kérdés alól másoltam, tele van az oldal ilyen magukat rendesnek valló, így megnyilvánuló pasikkal!

2016. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
25%

#25:

lehet rendesek legbelül, de az elkeseredettség és a magány teszi ilyenné őket...de persze van akik alapból ilyenek és torz képet alkotnak a "rendesről"...


23F

2016. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Mikor vlmelyik pali ismerősömmel ilyenekről beszélünk és mondom nekik, sőt, karakánul kijelentem, hogy "Én nem akarok rendes és kedves pasit magam körül!", akkor nagyon jön a hőbölgés. Aztán elmagyarázom, nekik, hogy "Te sem vagy rendes, velem akartál lefeküdni, holott barátnőd van." vagy ilyesmik, és rögtön elhallgattatom őket ilyenekkel... Ezt nyugtázzák és rájönnek, hogy bizony ők sem "rendes pasik".
2016. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
#25: Én vagyok az,aki a márkás cuccos stb. dolgot ìrta. Én egy szóval nem mondtam,hogy rendes,kedves srác vagyok.
2016. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Még jó,hogy én rendetlen és kedvetlen vagyok. :)
2016. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
#25 Miért, egy kedves srác nem ismerheti a nőket, és nem lehet őszinte?
2016. júl. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!